RÜYADA İĞNE GÖRMEK

Rüyada iğne görmenin anlamı, henüz evlenmemiş biri için temiz bir evliliğe, sıkıntıda olan kişi için düze çıkmaya, hasta olan kişi için sağlığına kavuşmaya, ayrı düşmüş olanlar için kavuşmaya, darlık ve yokluk çekenler için bolluğa kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin rüyada elinde bir iğne tutuyor olması bozulmuş ve yolunda gitmeyen hayatının da işlerinin de düzeleceğine delalet eder. Rüyada dikiş diktiğini görmek düzenli, dingin ve huzurlu bir yaşam anlamına gelir. Rüyada dikiş yapılan iğnenin kırılması, yere düşmesi ya da yerde kaybolması yolunda giden şeylerin yolundan sapacağına ve tersine döneceğine delalet eder. Rüyada iğne görmek aynı zamanda huzur ve mutluluk içinde geçinen, aynı dili konuşmayı başaran çiftlere işaret eder. Rüyada iğneyi yuttuğunu gören kişi dostu olduğunu sandığı bir düşmanına koz verecek demektir. Rüyada birisine iğne battığını gören kişinin, o kişiyle arasının açılacağı anlamına gelir.

Rüyada İğne Görmenin Anlamları

Rüyada toplu iğne görmek kişinin içine düşeceği zor, sıkıntılı ve meşakkatli bir duruma işaret eder.

Rüyada dikiş dikmek, kısmetin açık olurduğuna işaret eder. İşlerin ve kazancın artacağına, sorunların çözüleceğine, huzurun ve neşenin yerine geleceği şekline yorumlanır.

Rüyada iğne batması, geçmişte yaşanan olayların acısını hala hissetmeye delalet eder. Rüya sahibi geçmişinde üzüntü yaşadığı olayların etkisinden kurtulamayacak ve onun izlerini hala taşıyacaktır. Yaptıklarından pişmanlık duyacak ancak elinden bir şey gelmeyecek, yaşadıklarını değiştiremeyecek ve unutamayacaktır.

Rüyada iğne yuttuğunu görmek, dedikodu yapılarak o kimseye zarar verilir. Bu rüyayı gören kişi, kötü ve art niyetli insanların saldırısına uğrar veya onlara söylememesi gereken sırlarını söyleyerek zor duruma düşer. Bu rüya çevrenizdeki kişilere karşı uyanık olmanız gerektiğini hatırlatan uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada iğnenin kendisine batması, herhangi bir yerine iğne battığını gören kimse insanların ayıplayacağı eylemlerde bulunur ve zor duruma düşer. Bu rüya, utanılacak hareketlerde bulunmaya, doğru yoldan çıkmaya, rezil olmaya yorulur.

Rüyada iğnenin kırıldığını görmek, işlerin bozulacağına ve çalışma hayatındaki başarısızlığa işarettir. Bu rüya kısa süreli işsizliğe, elden çıkacak mal ve paraya, insanların tepkisini çeken hareketlerde bulunmaya, sıkıntı ve kedere de yorulmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com