RÜYADA İBRİK GÖRMEK

Rüyada ibrik görmenin anlamı, bolluk ve berekete tabir edilir. İbrik rüyaları; helal olan mala, servete ve büyük kazanç manasına gelmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişi yakın zamanda müjdeli bir haber alacağına işaret eder. Hayırla elde edilen kazanca ve şansının açık olacağı anlamına da gelir. ibrik rüyaları hayırlı rüyalar arasındadır. Eğer rüyada görülen ibrik, birden fazla ise, rüyayı gören kişinin amelinin güzel olduğuna yorumlanır. Helal yoldan para kazandığına delalet eder. Böylece yakın zamanda verdiği emeklerinin karşılığını alacağına ve eline yüklü miktarda para geçeceğine tabi edilir. Rüya sahibinin yaşadığı gönül ilişkisindeki sıkıntılı dönemlerin sona ereceğine ve kısa sürede istediği her şeyi elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada İbrik Görmenin Anlamları

Rüyada İbrik Görmek

Rüyada ibrik görmek, tövbe ile tabir edilir. Rüyasında ibrik gören kişi kadın ise ve hamileyse, bebeğinin erkek olacağına yorumlanmaktadır. Eğer rüyayı gören kişi erkek ise çok iyi sır saklayan bir kişi olduğuna delalet eder. Rüyasında ibrik gören kişi hayırlı ve güzel işler yapar. Aynı zamanda ibriği gören kişi bekar ise hayırlı bir evlilik kararı almaya ve yakın zamanda nikah kıymaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Gümüş ibrik Görmek

Rüyada gümüş ibrik gören kişi sıkıntılarından, dertlerinden ve borçlarından kurtulur. Her işte başarı ve helal kazanç elde eder. Rüya sahibinin elini attığı her işten alnının akıyla çıkacağına ve düşmanlarına karşı galibiyet göstereceğine delalet eder.

Rüyada Güğüm Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçekleşmesini çok istediği olayların kısa zaman içerisinde hayırlısıyla gerçekleşeceğine ve sonuç olarak eline çok büyük fırsatlar çıkacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine tabir edilir. Aynı zamanda büyük mutlulukların kapıda olduğunun habercisidir.

Rüyada Testi Görmek

Rüya sahibinin hayatındaki her işi yapan kadının varlığına işaret eder. Rüyada testi gören kişi erkek ve evli ise karısına, bekar ise kız arkadaşı (sevgilisine) delalet eder. Bu kadın etrafındaki her şeyi güzelleştiren, kolaylaştıran ve bereket getiren kişidir. Aynı zamanda; yetenekli, akıllı, ahlaklı, mektepli, güzel ve becerikli bir kadına tabir edilir.

Rüyada Cezve Görmek

Rüyasında cezve gören kişinin, etrafında bulunan bazı kötü niyetli kadının varlığına delalet eder. Bu kadın kötü huylu, fitne fesat ve dedikoducu bir kişidir. Rüya sahibinin yanında gibi görünen ve arkasından her türlü işi çeviren masum görünen bir kimsedir. Bu kadın rüya sahibine kısa zaman içerisinde zarar verir. Sevdiği kişilerle arasını açabilir ya da hakkında aslı olmayan dedikoduları yayarak dışlanmanıza sebebiyet verebilir. Buna sebebiyetten sıkıntılı ve zor günler sizi bekliyor olacak. Cezve rüyaları haberci rüyalar arasında yer almaktadır.

Rüyada İbrik Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyayı gören kişinin hayatında her şey yolunda gittiğine ve herkes tarafından sevilen sayılan bir kişi olduğuna işarettir. Ancak buna sebebiyetle etrafında bulunan yakın bir tanıdık hatta sevilen dost ya da akraba kadının fesatlığına delalet eder. Etrafınızdaki kişilere dikkat ediniz. Kısa zaman içerisinde iftiraya maruz kalarak sevdiklerinizle aranız açılabilir ve hatta sevdiğinizi kaybedebilirsiniz. Bazı rüya yorumcularına göre de, bu görülen rüya yaşanılan böyle bir durumun sonunda da görülebileceğini söylemektedir. Yani böyle bir olaya maruz kaldığınıza ve sıkıntılı, üzücü bir dönem geçirdiğinize de tabir edilir. İçinde bulunduğunuz dönem kaynaklı rüyalarda denilebilir. Hatta bu kadının varlığıyla birlikte hayatınız alt üst olmuşta olabilir. Rüyanızı hayra yorun ve Allah’a dua edin. Tüm kötülük yapanlardan ve yapmak isteyenlerden korunmak için dualar edin. Bazen tek yapmanız gereken şeyin dua olduğu unutmayın. Sonrada rüyanızı hayra yorarak iyi düşünün. Her daim her şey kötü gitmez. Unutmayın ki, her gecenin bir sabahı olduğu gibi, her şerrin de bir hayrı vardır. Böylece kimin ne olduğunu anlarsınız. Rüyalar hayatın göstermek istediklerini erken ya da daha sonradan gösterirler. Temkinli olun. Tabi bir de üzülmeyin, kimsenin yaptığı kimsenin yanına kalmaz. Rüyanızı hayra yoracak olan kişilere anlatın ki, kötü etkisinin ortadan kalkmasında fayda sağlar.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.