RÜYADA YÜZÜNDE YARA GÖRMEK

Rüyada yüzünde yara görmek, çeşitli nimetler elde etmeye işaret eder. Yüzde görülen fazlalıklar genellikle hayra yorumlanmaktadır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi, hem maddi hem de manevi rızıklara, nimetlere kavuşur. Rüyada yüzde görülen yara ne kadar büyükse ulaşılacak nimet ve menfaat de o kadar büyük olmaktadır. Rüyasında yüzünün yara ile kaplandığını gören kişi, büyük bir ganimete ve mala sahip olur. Rüyada yüzdeki yaradan irin, kan gibi sıvıların aktığını görmek, her anlamda zenginliğe, açılacak kısmetlere, maddi manevi güzelliklere işaret etmektedir.

Rüyada Yüzünde Yara Görmenin Anlamları

Rüyada yaradan kan akması, genellikle hayra yorumlanır. Bu rüya gören kişinin elde edeceği mal ve mülke işaret eder. Yaradan akan kan helal rızık ve geçim kolaylığı demektir. Yaradan akan kanların bütün vücudu kaplaması rüya sahibinin akrabalarından göreceği yardıma işaret eder.

Rüyada vücutta yaralar görmek, vücutta yaranın çıktığı yere göre yorumlanır. Rüyasında sağ elinde yara çıktığını gören kişiye erkek akrabalarından sol elde çıkan yara ise kadın akrabalarından gelecek bir nimete ve ihsana; topukta yara çıkması evladından mal elde etmeye; ayaktaki yara ise ticaret sonucunda kazanç sağlamaya işaret etmektedir. Rüyada gören kişinin karnında yara çıkması, torunundan kendisine ulaşacak menfaate işaret eder. Baldırda yara çıkması, uzun ömre delalet ederken, bacağında yara çıkan kimse ise akrabaları çok kendisinden gelecek olan nesli uzun ve bereketli olur. Kafada çıkan yara kişinin işinde başarılı olmasına ve terfi etmesine; kalpte yara çıkması ise kısa süre içerisinde gerçekleşecek bir aşk ilişkisine işaret etmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. vusale dedi ki:

    YUZDE YARALAR GORMEK NEYE ISARET

  2. İlayda nur dedi ki:

    Rüyamda öğretmenimi yüzünde el şeklinde yara vardı. Öğretmenimin kocasını okulun arkasında ölü olarak buldum. Daha sonra öğretmenimin kızını kaçırıyorlardı.Sonra kendi elleriyle kızı geri koyuyorlar. Sonra da uyandım.

  3. Şirin dedi ki:

    Rüyamda kemikli et sıyırıyodum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com