RÜYADA YÜZÜK ATMAK

Rüyada yüzük atmak, gören kişinin çok yakında hayırlı olmayacak bir ilişkiye girmesine, evlenmekten vazgeçmeye veya uzun süren bir ilişkiyi noktalamaya işaret eder. Rüyada yüzük atıp sevdiği kişiden ayrıldığını gören kişi, gerçek hayatta da bir ayrılık yaşar demektir. Bu rüya bazen de bir yolculuğa çıkmaya ve gidilen o yere yerleşmeye tabir edilir. Rüyada yüzük atıp evlilikten dönen kişi, önemli bir işi terk eder ve girmeye niyetlendiği bir işten vazgeçer demektir. Rüyada altın yüzük atmak zarar etmeye ve sıkıntı yaşamaya; gümüş yüzük atmak ise, özellikle çalışma hayatında çeşitli başarılar elde etmeye işaret eder.

Rüyada Yüzük Atmanın Anlamları

Rüyada yüzük takmak, gören kişi gerçekte de eğer bekarsa evlenir veya nişanlanır demektir. Bu rüya gören kişinin yakında kısmetinin açılmasına ve tam istediği gibi bir kişi ile evlenmeye işaret eder. Rüyada yüzük takıp nikah kıyan kişi, yeni bir başlangıç yapar demektir. Bu rüya bazı durumlarda meslek değiştirmeye, iş hayatında başarılı olmaya, yeni bir sanat öğrenmeye, şansın ve talihin artmasına ve neşe ile geçecek bir ömre de tabir edilir.

Rüyada nişan bozmak, gören kişi ailevi huzursuzluklar yaşar veya bu rüya aile içine girecek hilekar bir kadının kişilerin mutluluğunu tehlikeye atması anlamanı gelmektedir. Rüyada nişanlısından ayrılan kişi, gerçek hayatında da mesleğini veya sevdiği kişiyi bırakarak kendisine yeni bir sayfa açar demektir. Rüyada nişanın bozulduğunu görmek hayırlı olarak tabir edilmemektedir. Rüyasında eşinden boşanan kişinin başına dünya hayatında birtakım sıkıntı ve üzüntüler gelir. Bu tarz rüyalar genellikle hayırlı olarak görülmemektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Nurullah dedi ki:

    Ruyamda ikide bir süliyeti degisen bir kizla ayni anda yere yuzuk atiyoz ve bi anda kiz aglamaya basliyor

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com