RÜYADA YÜRÜYEN MERDİVEN GÖRMEK

Rüyada yürüyen merdiven görmek, rüya sahibi yürüyen merdivende yukarı doğru çıkıyorsa yükselmeye ve işinde başarılı olmaya işaret eder. Yürüyen merdiven genellikle kişinin iş yaşamındaki istikrarını veya hayatta izleyeceği rotayı göstermektedir. Aşağıya doğru giden yürüyen merdiven ise başarısızlığa, rüya sahibinin bazı işlerinden beklediği sonucu alamamasına işaret eder. Rüyada yürüyen merdivenin bozulması gören kişinin çalışmalarıyla durgun bir döneme girmesine ve beklentilerinin karşılanmamasına dalalet eder. Rüyada yürüyen merdivenin altından geçmek önemli bir fırsatı rüya sahibinin değerlendiremeyeceği anlamına gelmektedir. Rüyasında yürüyen bir merdivenin üzerinde bulunan kişi, güçlü ve dirayetli bir dost edinir demektir. Rüyada yürüyen merdiveni tamir etmek, önemli bir sorunun çözüleceğine ve rüya sahibinin eline geçecek güce işaretken, yürüyen merdivenin gökyüzüne çıktığını görmek ise çok büyük bir başarı gösterip, makam elde etmeye, bazen de manevi anlamda derecenin yükselmesine işarettir.

Rüyada Yürüyen Merdiven Görmenin Anlamları

Rüyada yürüyen merdiven basamakları görmek, rüya sahibinin hayatındaki önemli aşamaların sembolüdür. Bu aşamalar gören kişinin iş hayatında da olabilir, aşk veya özel hayatında da. Merdiven basamakları çıkan kişi, önemli olaylar yaşar ve bu olayları büyük bir başarı ile atlatır demektir. Basamaklardan aşağı inmek ise yaratılışa ters davranmaya veya bazı sıkıntılar yaşamaya işaret eder.

Rüyada yürüyen merdivene binmek, rüya sahibi için yeni bir meslek edinmeye, güzel bir işte çalışmaya başlamaya, elde edeceği kazanca veya güzel bir isimle anılmaya işaret eder. Rüyada yürüyen merdivene binip yukarıya çıkan kişi, iş yaşamında emin adımlarla ilerler ve hemen olmasa bile yakın bir gelecekte ismini duyurup şan ve şöhret sahibi olur demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.