RÜYADA YENGEÇ GÖRMEK

Rüyada yengeç görmek, gören kişinin hayatında bir süre bazı belirsizlikler ve karmaşalar yaşanacak dolayısıyla bu da rüya sahibinde kafa karışıklığı yaratacak demektir. Rüyada yengeç görmek özel hayatla da tabir edilir. Kişinin evliliğinde ya da ilişkisinde bazı fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıklar yaşanacağı şeklinde yorum yapılır. Rüyada yengeç sert mizaçlı, inatçı, dediğim dedik ve mesafeli birine ve bu kişiyle yaşanılacak sorunlara işaret eder. Rüyada yengeç görmek aynı zamanda kazancın artması kişinin zengin olması şeklinde yorumlanır. Rüyada yengeç kendi burcuyla da tabir edilir. Yani yengeç burcundan olan birine işaret ettiği gibi pinti, haris, öküz altında buzağı arayan, kimseye inanmayan ve güvenmeyen birinin varlığı ile de tabir edilebilir.

Rüyada Yengeç Görmenin Anlamları

Rüyada yengeç yemek, gören kişi zor ve çetin yollarla kendisi için bir fayda sağlayacak demektir.

Rüyada yengeç ısırması, gören kişinin bir arkadaşından, dostundan ya da yakınından göreceği zarara işaret eder. Rüya sahibi bu kişiyle bütün bağlarını koparacak demektir.

Rüyada yengeç yakalamak, rüya sahibinin bir tanıdığının yalanını ortaya çıkarıp yüzüne vurmak, ona iyi bir ders vermek ve kişiyi doğru yola getirmek için elinden tutmak demektir. Başkalarının hatasını aramayan ancak sevdiği insanların yanlışlarına göz yummayan rüya sahibinin çevresindeki problemlere el attığını, insanların sorunlarına çözüm bulabilmek için elinden geleni yaptığını, akılcı tutumuyla çoğu kimseyi refaha erdirdiğine işaret eder.

Rüyada yengeç öldürmek, kıskanç, kem gözlü, rüya sahibinin malında ve parasında gözü olan kişileri bertaraf etmesi anlamına gelir. Bu kişiler rüya sahibi için her yerde olur olmadık laflar eden kişilerdir. Rüyada yengeç öldürmek, kişinin düşmana karşı üstün gelmesi şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada ölü yengeç görmek, uzun süredir kişinin aklını kurcalayan, fikirlerini bulanıklaştıran bir meselenin aydınlığa ve açıklığa kavuşması sonucu alınacak rahat nefese, nifak tohumları eken, kötü niyetli bir kişiden kurtulmaya, zararlı ortaklıkların sonuna gelmeye delalettir. Olan biteni net şekilde görecek olan rüya sahibinin iyi ile kötüyü tam olarak ayırt edebilmesinden ötürü yanlış adım atmayacağını, kendisindeki olumsuz yanları törpüleyeceği gibi, başkalarının hatalarını düzeltmekte yardımcı olacağını da bildirir. Kendisinden para ya da mal çalan biriyle ortaklığını, işbirliğini sonlandırmak, bu kimseyi hayatından tamamen çıkarmak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada birden fazla yengeç görmek, rüya sahibine akıl veren çok sayıda insan olduğunu bildiren rüya, bu kimselerin içinde kötü düşünceli, kişiden yarar sağlamaya çalışan insanların da var olduğuna dikkat çeker. Her söze inanmamak gerektiğini bildiren rüya, bu dönemde ani hareketler yapmaktan, fevri davranışlar içine girmekten kaçınılmadığı takdirde sahip olunan düzene zarar verileceğini, sevilen insanların günahını alacak davranışlar geliştirileceğini, yalana inanarak ailesini dağıtacak olmayı da bildirir. Tehlikeli insanların varlığına işaret ettiği için dikkatli olunması gereken bir dönemde olunduğunu ifade eder.


Rüya Yorumları;

  1. Dilara dedi ki:

    Rüyamde kizim doğum yapmis yengeç dogurmuş ben elime aliyom hayretleriyim

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com