RÜYADA YANGIN GÖRMEK

Rüyada yangın görmenin anlamı, pek çok şekilde yorumlanabilir. Rüyada evinin yandığını gören kişi zor ve sıkıntılı günler görecek demektir. Yangın sırasında kara değil de beyaz dumanlar çıkıyorsa bu genel bir olayın olacağına delalet eder. Fakat eğer duman karaysa o zaman bu iyi şekilde yorumlanmaz, kötü şeylerin habercisi olarak yorumlanır. Yangında hayırlar yorulacak şey alevlerdir. Kişi eğer yangın sırasında alevleri görürse o zaman bu kazancın artacağına, bolluğa kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi eşyalarının da yandığını görürse eğer bu kişinin rızkının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve bol kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüyada, rüya sahibinin evinin yanması aynı zamanda müjdeli ve güzel bir haberdir.

Rüyada Yangın Görmenin Anlamları

Rüyada yangın çıkardığını görmek, rüyayı gören kişinin çevresine zarar vereceğine veya bu kişi yüzünden birçok kimsenin hayatının kötü yönde değişeceğine işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin doğru yoldan uzaklaşarak büyük günahlar işlemesine veya kendisini mahvedecek bazı davranışlarda ve yanlış hareketlerde bulunmasına işarettir.

Rüyada yangının söndüğünü görmek,  rüyayı gören kişinin başına gelen musibetlerin, belaların, kötülüklerin yakında son bulacağına, feraha ve rahatlığa erileceğine işarettir. Eğer bu rüyayı görmüşseniz ve sıkıntı içerisindeyseniz yakında tüm sıkıntılarınız sona erer. Bazen de bu rüya günahlara tövbedir. Yangının söndüğünü kim görmüşse o yaptığı büyük günahlardan tövbe ederek bir daha aynı hataları tekrarlamaz.

Rüyada insanların yangın etrafında toplanması, o senenin bolluk ve bereketle geçeceğin bir göstergesidir. Bu rüyayı gören kimsenin içinde bulunduğu toplum her anlamda rahat edeceği bir dönem geçirir ve o dönem ürünlerin ucuz olduğu herkesin rahatça geçimlerini sağladıkları ferah bir dönem olur.

Rüyada elbisesinin yandığını görmek, rüyayı gören kişinin ailesi veya akrabalarından bir bölümü ile arası açılır ve araya küslük girer. Bu rüya kişinin gurbete gitmesine, yakınları ile ilişkisini kesmesine veya bazı anlaşmazlıklar sonucunda tartışmaların ya da kavgaların yaşanmasına işarettir.

Rüyada elinde ateş tuttuğunu görmek, devletten yardım görür veya devlet işine girer. Bazı yorumculara göre ise bu rüya kişinin eğer kendini kontrol etmezse bazı yanlışlar yapacağına ve bu yanlışlar sonucunda çok büyük zararlar göreceğine işarettir. Bazen de elinde ateş tutmak, güç ve kuvvet sahibi olmaya işarettir.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyada muntum ateşin üstüne düştü biraz yandı ben tekrar söndürdüm ne anlamına geliyor?

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com