RÜYADA YANAN SOBA GÖRMEK

Rüyada yanan soba görmek, bazen bolluk ve berekete, bazen de sıkıntı ve çileye işaret eder. Rüyada yaz mevsiminde soba gören kişi, birtakım üzüntüler yaşar demektir. Bu rüya özellikle maddi anlamda yaşanacak zararlara ve sorunlara delalettir. Rüyada kış mevsiminde yanan soba görmek ise her anlamda mutluluk, sevinç, bolluk ve kazançtır. Rüyada yanan bir sobanın yanında oturmak, gören kişiye iyilik yapacak bir adamla karşılaşmaya ve onun maddi gücünden faydalanmaya işaret eder. Rüyada yanan sobadan çıkan şeyler genellikle dünyada elde edilecek güzel nimetlerdir. Rüyada yanan bir sobadan ekmek çıkması mutlu ve huzurlu bir yuva anlamına gelmektedir. Yanan sobanın sönmesi ise rüya sahibinin bazı isteklerinin gerçekleşmeyeceğine veya gören kişinin başına gelecek bir musibete yorumlanır.

Rüyada Yanan Soba Görmenin Anlamları

Rüyada yanan sobada ısınmak, üşüyen bir kimse yanan bir sobada ısındığını görürse, bu rüya çok ihtiyaç duyduğu bir anda gerekli olan yardıma ulaşacağına işaret eder. Rüyanın görüldüğü dönemde gören kişi bir sıkıntı içindeyse bu sıkıntıdan kurtulacağına ve arzuladığı şeylerin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada yanan sobada ısınmak bazen mutluluğa, yakında bir yuva kurmaya veya çocuk sahibi olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada yanan sobayı söndürmek, bazı alimlere göre bu rüya gören kişi eğer sıkıntı içindeyse bu durumdan kurtulmaya ve kavgalı olduğu kişilerle arasının düzelmesine işaret eder. Bu rüya bazen de isteklerin gerçekleşmemesine ve ailevi huzursuzluklara da yorumlanabilmektedir. Rüyada soba yakmak ise, insanlar arası ilişkilere işaret eder. Soba yakan kimse, önemli bir işe girişir veya bu rüya çetin bir işte çalışma, büyük sorumlulukların altına girmeye işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyamda soba yanarken gördüm ve sonrada kocamla beraber baktik his döküyor du

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com