RÜYADA YANAN EV GÖRMEK

Rüyada yanan ev görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Yanan ev bazen o hane halkının Allah’a isyan etmelerine, günah işlemelerine ve doğru yoldan ayrılmalarına işaret eder. Bazen de bu rüya maddi sıkıntı çekmeye veya gören kişinin aile hayatında yaşayacağı problemlere işaret eder. Rüyada evin yandığını ve dumansız bir ateş çıktığını görmek, başarı ve kazanç elde etmek anlamına gelmektedir. Dumansız ateş genellikle iyiye ve hayra yorumlanır. Evden kara dumanların yükselmesi ise rüya sahibinin başına gelecek olan bir musibet veya zarara işaret eder. Elinden çıkacak mala veya kaybedeceği paraya da işaret eder. Rüyada yanan evin içinden kurtulmak, kötü arkadaşları terk ederek onların şerrinden emin olmak veya çevresinde rüya sahibi için kötülük düşünen kişileri ekarte etmek anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Yanan Ev Görmenin Anlamları

Rüyada yanan evden kaçmak, rüya sahibi eğer kaçmayı başarmışsa hayra eğer başarılı olamamışsa zarara işaret eder. Bu rüya gören kişinin başına gelecek bir felaketten kurtulmasına veya bu felaketi en az zararla atlatmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, dünya hayatında çeşitli sıkıntılar yaşar veya finansal açıdan büyük zararlar eder. Bazen de yanan bir evden kaçmak, kurtuluşa, dini hayatın güzelliğine, maneviyata yönelmeye tabir edilir.

Rüyada yanan evden çıkan ateşleri görmek, ateşlerin gökyüzüne kadar yükseldiğini görmek, eğer o ev tanınıyorsa hane halkının isyanına ve küfrüne, Allah’ın hoşuna gitmeyecek hareketlerde bulunmalarına ve bu nedenle de başlarına gelecek olan kötülüklere işaret eder. Eğer ateşler her tarafı sarmışsa ve çevreye de yayılmışsa, o evin bulunduğu toplumum tamamının sapıklık içinde olduğu anlamına gelmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. CANSEL İSMAİLOĞULLARI dedi ki:

    Rüyamda bir yerdeydim abimin evine gidecektim gorumcemde benimleydi birlik de o evden çıktık görünce arabaya binerken esine onuda alıp gittiği yere bırakalım dedi eşi olmaz benim işim var dedi almadılar tek başına abimin evine doğru giderken abimin bahçesinin kompile yandığını gördüm bağırarak annemi aradim avluya agliya annemi bulamıyordum sonrasını hatırlamıyorum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com