RÜYADA YANAKTAN ÖPMEK

Rüyada yanaktan öpmek, sevgi ve saygıya, duygusal muhabbete, kadın erkek arasındaki ilişkiye, insani iletişime, kişinin yaşayacağı mutlu anlara işaret eder. Rüyada eşin rüya sahibini yanaktan öpmesi, kişiye olan sevgisinin artacağına veya ondan göreceği maddi bir faydaya işaret eder. Rüyada tanımadığı birisinin öpmek ise, hiç beklenmeyen bir yerden gelecek olan yardım veya paradır. Rüyada çocuğun gören kişiyi yanaktan öpmesi, ileriki yıllarda çok başarılı olup, büyük bir isme sahip olmaya ve kişiye yardım etmesine; annesinin öpmesi, uzun ömürlü olmaya, sıkıntılardan kurulmaya; kardeşin öpmesi ise, birlikte yapılacak önemli bir işe veya bekarsa evliliğe yorumlanır. Rüyada yanaktan öpen kişi rüya sahibine namahrem olan birisi ise ya onun ailesinin vereceği maddi olanaklara ya da günah işlemeye işaret eder.

Rüyada Yanaktan Öpmenin Anlamları

Rüyada birisini yanaktan öpmek, kişi o kimseye maddi manevi yardımlarda bulunur ve ona karşı işlediği bir suçtan dolayı affedilir. Bu rüya yakında karşı cinsten birisinin rüya sahibine yakınlaşma isteği duyacağına veya beklemediği bir kişiden, gönül ilişkileri ile ilgili bir teklif alacağına yorumlanır. Rüyada birisini yüzünden öpmek, o kimsenin yüzünü kızartacak davranışlarda bulunmaya veya ona benzer birisi ile evlenmeye, aşk macerası yaşamaya işaret eder. Rüyada yanaktan öpülen kişinin rüya sahibine yakınlaşması, o adam veya kadından göreceği yardıma işaret etmektedir.

Rüyada şehvetle öpmek, gören kişinin bir başkasını veya başkasının rüya sahibini şehvet duyguları ile yanaktan öpmesi, bazen duygusal yakınlaşmalara bazen de dünyevi hayatın zevk ve eğlencelerine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda hayatını sürekli nefsi istekleri doğrultusunda geçiren ve bu nedenle de maneviyattan kopan bir adamın sembolüdür. Rüyasında şehvet duyguları olmadan öpmek ise dostluğa, kardeşliğe veya dayanışma içinde bulunmaya yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. Melek dedi ki:

    Rüyamada gelinlikle sinifta oturuyorum arkadaslarim hepsi yanimdalar kucacagimda kiz cocugu var evlenecegim adam ise ders anlatiyor sinifta

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com