RÜYADA YAĞ GÖRMEK

Rüyada yağ, ağız tadı ile geçecek bir hayata işaret eder. Rüyasında yağ gören kişi hayatın eşsiz nimetlerinden bolca faydalanacak, hayattaki tüm lezzetlerin ve heyecanların tadına varacaktır. Rüya sahibi kafasına göre, gönlünün istediği şekilde yaşamını sürdürecek, gözünün gördüğü, canının çektiği her şeye sahip olacaktır. Rüyada yağ görmek, gören kişinin muradına erip, sahip olmak istediği mutlu yuvaya kavuşması anlamına da gelmektedir. Rüya sahibi eşine, çocuklarına ve ailesine bağlı biri olacak, onların rahat yaşamasını ve geleceklerinin güzel olmasını sağlayacak imkana sahip olacak demektir.

Rüyada Yağ Görmenin Anlamları

Rüyada yağ tenekesi, gören kişinin imdadına yetişecek yüce gönüllü ve makbul bir kişiye işaret eder. Bu kişi rüya sahibini o kadar büyük bir beladan ve sorundan kurtaracaktır ki rüya sahibi kendisine ne yapsa da hakkını ödeyemeyecektir şeklinde tabir edilir.

Rüyada yağ lekesi, iyi anlama gelmez, gören kişinin zor duruma düşmesine ve üzücü olaylar yaşamasına işaret eder. Gam ve kasavet anlamına gelir.

Rüyada yağ sürmek, iyi değildir. Rüya sahibinin başında dönüp duran musibetlere delalet eder. Rüyasında yağ sürdüğünü gören kişinin gözü yaslı gönlü de dertli olacak demektir.

Rüyada yağ içmek, dertten, kederden, sıkıntı ve üzüntüden kurtulmaya, bol rızık elde etmeye işaret eder. Rüya sahibi neredeyse kusursuz bir hayat yaşayacak demektir.

Rüyada yağ dökmek, gören kişinin savurgan olmasına işaret eder. Rüyasında yağ döktüğünü gören kişi malından ve parasından eksiltiyor ve bunu eğlencesine yapıyor demektir. Haybeye harcama yapmak anlamına gelir.


Rüya Yorumları;

  1. ela dedi ki:

    ben rüyamda yağı elime alıp komşumuza anneannme ve yengeme bir avuç veriyourdum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com