RÜYADA YABANCI ÜLKE GÖRMEK

Rüyada yabancı ülke görmek, çok büyük bir şans elde eden rüya sahibinin hayatının bir anda değişeceğini, hiç beklemediği şekilde yönleneceğini işaret eder. Yabancı ülke görmek kişinin iş hayatının bambaşka bir şekilde ilerleyeceğini, hedeflediğinin dışında farklı bir kariyer yapma olanağı bulacağını, daha iyi bir hayata sahip olmasıyla, ailesini de, çevresini de aynı şekilde kalkındıracağına delalet eder. Pek çok yeni başlangıca işaret eden rüya umut, yenilenme ve hayattan keyif alma anlamına da gelir. Kişinin sıkıntıları varsa, umudunu kaybetmek üzereyken gelecek güzel haberlerle hem maddi olarak rahata ermesi için yardım alacağı, hem de kendisini, işini ve ailesini yeniden ayağa kaldırmak için gereken manevi gücü kendisinde bulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Yabancı Ülke Görmenin Anlamları

Rüyada yabancı bir ülkeye gitmek, gören kişi farklı bir ortama girer ve kendisine gelen teklifler olur. İş anlamında kişiyi uzun süredir takip eden büyük firmaların iş birliği veya ortaklık teklifi manasına da geldiği gibi, feraha kavuşulacağına da işaret eder. Gidilen ülke aydınlık, temiz ve modern, güzel bir ülkeyse yaşanacak gelişmeler de aynı oranda güzel ve tatmin edici olur. Kötü ve kasvetli bir şehre gitmek ise kişinin yapacağı tercihlerin kendisine faydadan çok zarar getireceği ve bir an önce eski durumuna dönmek için uğraşacağı anlamına gelir.

Rüyada yabancı ülkeden gelenleri görmek, bilinmeyen durumlar içinde olunacağına, kişinin incelemeden, araştırmadan girişeceği bazı ortaklıklara, endişeli bir bekleyişe ve geleceğe dair duyulan endişeye işaret eder. Bu rüya aynı zamanda uyarı olarak da düşünülmelidir. Rüya sahibi iyice araştırmadan herhangi bir işe girişilmemelidir. Yeni tanışılan insanlara güvenmeden ortak hareket etmemek gerektiğinin de altını çizmektedir.

Rüyada yabancı insanlarla tanışmak, yeni bir topluluğa veya çevreye girmeye yorumlanan rüya, kişiye açılan yeni kapıların, karşısına çıkacak hayırlı iş fırsatlarının da habercisidir. Yeni arkadaşlıklar kurmaya ve bu kimselerle ortak iş yapmaya yahut yolculuğa çıkmaya, eğlenceli vakit geçirmeye yorumlanır. Düşmanların kendini gizlemesine de işaret ettiği için kişinin bu dönemde dikkatli olması gerektiğini ve herkese güvenmesinin doğru olmayacağını da ifade eder.


Rüya Yorumları;

  1. Hulya dedi ki:

    Ruyada yabanci ulkeye gitmisim aslinda baska yere giderken oraya gittim cocuklarim yanimda ama esim yok orda tanimadigim insanlar kalabalik ortam sonra tanidigim bir komsumu gordum ama bana yardimci olmadi sonra dugun mu var bilmem herkeste bir telas hazirlik var bulundugum yerin tuvaleti tasmis heryer pislik icinde ugrasiyorlar temizlemeye adkerlee vara ellerinde silahlar ben diyorum gitmek istiyorum onlar diyor burdan turkiye yok fransaya gidersin ordan gidersin diyorlar kizim acikiyor yarim somun bulub eline verdim uyandim

  2. ????? dedi ki:

    Merhaba ben rüyamda koredeydim orda koreli 3 arkadaşım vardı hava limanındaydım 2 tane erkek 1 tane kız bizde ordan birini alıcaz yarı türkçe biliyorlardı yarı korece sonrasında tartışıyoduk ben türkiyeye gidiyordum otelden hemen eşyalarımı alıyordum annem ve 2 kardeşim vardı lüks bir arabaya biniyoduk türkiyeye geliyordum ve ertesi gün okuldayken koreli arkadaşlarım ordaydı onları okuldan artırmak için planlar yapıyordum ve bir arkadaşım onlara anlatıyordu bir erkek onlardan tamam ne yapalım diyorlardı benden ozür diliyolardı ve bir kere daha gördüm rüyamda bizim sitede. Yurt dışında hayelerim var ve diler oğreniyorum evdende o dilleri konuşuyorum anlamı ne acaba yorumlarmısınız. Ve not kore çok temiz düzenliydi gştim yerler

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com