RÜYADA VAZGEÇMEK

Rüyada vazgeçmek, gören kişi için hayal dünyasından uyanmanın işaretçisidir. Özellikle bugüne kadar gerçeklere gözlerini kapatarak yaşamış kişilerin bir anda uyanacaklarına, yaşadıkları bir olayın akabinde tüm hayatlarını mercek altına alacaklarına ve ayakları yere sağlam basarak idealler peşinde koşacaklarına işaret eder. Vazgeçilen nesnenin, kişinin ya da durumun hatırlanması rüyanın yorumunu da etkileyeceğinden önemlidir. Genel anlamda ise pek çok farklı yorumu söz konusudur. Vazgeçtiğini gören kişiler hasta iseler, yaşama sevinçleri azalır ve tedaviye karşı olurlar veya tedavi olsalar bile iyileşmek istemezler. Hayattan elini eteğini çekmek anlamına da gelen rüya, umutsuzluk yaşamak, hep aynı noktada kalmak ve yerinde saymak şeklinde de tabir edilir. Duygusal açıdan yanlış seçimler yapılacağına ve şu anki mevcut ilişkinin çok uzun süre devam etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Vazgeçmenin Anlamları

Rüyada sevdiğinden vazgeçmek, sevdiği insandan vazgeçen kişi gerçek hayatta da sevdiği insanla kavuşamayacaktır şeklinde yorumlanır. Yanlış sözler, kötü davranışlar veya sevilen kişiye karşı anlayışsız olmak sonucunda aradaki saygının biteceğine, sevilen kişi tarafından terk edileceğine ya da araya aile engeli gireceği için bu ilişkiyi daha ileri boyutlara taşımanın imkansız hale geleceğine işaret eder.

Rüyada evlenmekten vazgeçmek, nikah masasında iken evlenmekten vazgeçtiğini görmek kişi için çok hayırlı bir işe işaret eder. Sonu iyi gibi görünse de kişiyi üzecek olan bir gelişmenin yarım kalması sonucunda yakın gelecekte kişinin daha mutlu olacağı alternatiflere sahip olacağına yorumlanır. Yaşlı kişiler için eşleriyle aralarında soğuk rüzgarlar eseceği anlamına gelirken, genç kimseler için evliliklerinde her zaman birbirine bağlı kalacaklarına ve aralarındaki sevginin her daim artacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. ayşe dedi ki:

    Rüyamda iki bayan iş arkadaşım iş çıkış saatinde eşyalarını kaldırırken bekar arkadaşım evli arkadaşımı evine bırakmak için ısraar ediyor, evli olan arkadaşım da eşinin gelip kendisini alacagını gelmek istemediğini söylüyor, beraber gidiyorlar.daha sonra da tesettüre girecekken önce başımı kapatıyorum daha sonra vazgeçtim diyerek açıyorum.Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com