RÜYADA ÜZÜM GÖRMEK

Rüyada üzüm çok iyidir. Ağız tadına ve bol kazanca işaret eder. Üzüm bolluk ve bereketin yanı sıra alın teri ile kazanılmış mal ve rızık anlamına da gelmektedir. Fakat üzüm tek bir şekilde yorumlanamaz. Üzümü salkım şeklinde görmek ailedeki huzura ve mutluluğa işaret eder. Zamanında görülen üzüm sağlıklı, uzun ve mutlu bir dünya hayatına, zamanından önce ya da sonra görülen üzüm ise içine düşülecek zorluklara delalet eder. Zamanı dışında görülen üzüm, kişinin yapmaya niyetlendiği bir hayır işini daha önceden yapması, zamanında görülen üzüm de dünya malının alım kolaylığı anlamına gelir.

Rüyada Üzüm Görmenin Anlamları

Rüyada üzüm salkımı görmek, uzun zamandan beri aile bireyleri arasına nifak sokmaya çalışan kişilerin bulunup haneden uzaklaştırılacağına, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına ve aile içindeki birlik ve beraberliğin daha da artacağına alamet eder.

Rüyada üzüm yıkamak, zor bir durumun yakınların vereceği maddi ve manevi destekle hızlı bir şekilde atlatılacağı, sorunun ortadan kalkması sayesinde önce eğitim hayatında ve sonra iş hayatında güzel ve başarılı adımlar atılacağı, kazançlı bir işe girileceği, güzel bir eve sahip olunacağı ve yakın zaman içinde kendi işine sahip olunacağı yani kısacası hayallerin gerçekleştirileceği anlamına gelir.

Rüyada üzüm almak, yapılacak bir çalışmanın ardından büyük bir firmadan iş teklifi alınacağına, bu iş teklifi ile birlikte yeni ve daha rahat bir hayata adım atılacağına, istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, bununla birlikte çok büyük bir motivasyon elde edileceğine yorulur. Aynı zamanda, kişinin, iş hayatında katettiği yol sayesinde aile hayatının da çok hayırlı bir şekilde renkleneceğine alamet eder.

Rüyada beyaz üzüm görmek, rüyada üzüm güzel ve iyiye işaret eder. Rüyasında beyaz üzüm gören rüya sahibinin, mutlu, huzurlu, sakin ve güzel bir evlilik hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada siyah üzüm görmek, rüyada siyah üzüm de hayırlara işaret eder. Rüyasında siyah üzüm görmek sıhhatli olmaya, mutluluğa, başarıya ve güzel bir ömür geçirmeye delalet eder. Bol kazançlı bir işe girmek için yardım istenen aile bireylerinden fazlasıyla destek alınacağına, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına ve eğitim konusunda bir adım atılacağına yorumlanır. Ayrıca, dert edilen şeylerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına ve gözde büyütüldüğü kadar önemli olmadıklarının görüleceğine alamet edilir.

Rüyada üzüm suyu görmek, kişinin huzurlu ve keyifli olacağının yanı sıra uzun ömürlü olacağı anlamına da gelir.


Rüya Yorumları;

  1. ahmet t dedi ki:

    Merhaba, rüyamda elimde bir leğen kadar üzüm var. Çoğu beyaz olan bu üzümleri yikiyordum (iyice temizlemek icin 2 defa yikadigimi hatirliyorum) bir anda annem ve kizkardeşlerim geldi, benim yikadiklarimdan hizlica yemeye basladilar (üzümü nereden ve nasil aldigimi hatirlayamiyorum.ayrica bu olay koydeki evimin avlusunda gerceklesiyor). Bir de ailevi meseleyi açıyorum orada. Mesela bazi seyleri konusmayin, uzakta isem de duyuyorum gibisinden konustugumu hatirliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.