RÜYADA ÜZGÜN BİRİNİ GÖRMEK

Rüyada üzgün birini görmek, gören kişinin çevresinde yaşanacak olan musibetli bir olayın deyim yerindeyse herkesin kulağına küpe olacağına işaret eder. Aynı zamanda bu durumun rüya sahibine de yol göstereceğine ve fikir vereceğine tabir edilir. Rüya sahibinin ferahlayacağına ve rahata ereceğine tabir edilir. Rüyada üzgün görmek, hayırlara ve iyiliklere işaret eder ve rüyayı gören kişinin moralinin yerine gelmesine sebep olacak gelişmelerin yaşanacağına yorumlanır. Rüya sahibinin içine su serpecek, sıkıntılarını azaltacak, yaşadığı zor ve kötü günleri unutturacak gelişmeler olacak ve bu sayede artık yüzü gülmeye başlayacak demektir. Maddi ve manevi olarak kazanımların artacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Üzgün Birini Görmenin Anlamları

Rüyada üzgün bir kadın görmek, gören kişinin müjdeli bazı haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, güzel günler geçireceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına işaret eder. Sıkıntıların ve problemlerin çözüleceğine, gam ve kasavetin de uçup gideceğine tabir edilir.

Rüyada üzgün gelin görmek, gören kişinin evlilik ve aile hayatının kusursuz olacağına, sorunsuz geçeceğine, yaşayacağı aile saadetinin de bir ömür süreceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin özel hayatında çok mutlu olacağına, iyi geçiminin devam edeceğine ve sevgisinin hep taze ve canlı kalacağına işaret eder.

Rüyada üzgün birini teselli etmek, gören kişinin uzağında olduğu ve ayrı düştüğü kimselerle bir araya geleceğine, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, bu durumun da kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada üzgün olmak, gören kişinin kendisini kötü hissetmesine, hasta ve başarısız olmasına, gülen yüzünün solmasına, afiyette giden hayatının da bozulmasına neden olan her türlü melanetten ve uğursuzluktan kurtulacağına, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

 1. Dilek dedi ki:

  Rüyada arkadaşımın sevgilisini gördüm ikimiz vardık ve arkadaşımın sevgilisi üzgündü arkadaşım yoktu yanımızda. Arkadaşımın sevgilisine neden üzgün olduğunu ve neden sevgilisiyle birlikte olmadığını sordum. Bana olmuyor dedi ve üzüldü

 2. Gul dedi ki:

  Rüyada sevdiğim kişinin üzgün olduğunu görüyorum.

 3. GZ dedi ki:

  Ruyamda sevdiğim erkeğin uzgun oldugunu duydum.Hicbir seye gulmediyini soylediler.Yorumlarmisiniz.

 4. Nur dedi ki:

  Ruyada sevdiyim erkeyin uzgun oldugunu ve hicbireseye gulmediyini duydum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.