RÜYADA ÜZERİNE FARE ATLAMASI

Rüyada üzerine fare atlaması, rüya sahibinin bir iftiraya uğramasına veya saldırıyla karşılaşmaya alamettir. Kişinin kazancında, refahında ve mutluluğunda gözü olan, kötü niyetli, fitneci bir kadına, eve giren uğursuz insanların varlığı ile yorumlanır. Üzerine atlayan farenin kendisine zarar verdiğini, ısırdığını ya da yaraladığını gören kişiler sevdikleri, çok iyi anlaştıkları ve yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen bir dostun sözleriyle kalp kırıklığı yaşarlar demektir. İşte başarısızlığa uğramak, planların projelerin beklentilerin aksine sonuçlanması demek olduğu gibi, sağlıkla alakalı bazı problemlerin başlayacağını da işaret eder. Mal kaybı ve hırsızlığa uğramak, maddi ve manevi anlamda değeri olan bir eşyayı kaybetmek manasındadır. İkili ilişkilerde ağız münakaşasına girerek karşılıklı suçlamalarda bulunmayı, eşler arasına soğukluk girmesini de ifade etmektedir.

Rüyada Üzerine Fare Atlamasının Anlamları

Rüyada üzerine atlayan fareyi yakalamak, gören kişiye daha önce zararı dokunmuş, söylediği sözlerle aile huzurunu bozmuş bir insanın artık uzaklaşacağını, kişinin her türlü tedbiri alarak bu kimseyi sevdiklerinden uzak tutacağına işaret eder. Zarardan dönmek, ganimete sahip olmak, kaybedilen bir eşyayı bulmak veya parasızlıktan kurtulmak anlamına geldiği gibi, geçici sağlık sorunlarının da nihayete ereceğini müjdeler. Evlat sahibi olmaya da yorumlanan rüya zan altında kalınan bir konudan kurtulmaya ve kötü niyetli insanları deşifre ederek kendini aklamaya da işaret etmektedir.

Rüyada fare öldürmek, gören kişiye açıkça düşmanlık eden birinden kurtulmak, onu mağlup etmek ve kendini kanıtlamak anlamına gelmektedir. Şanssızlıktan kurtulmak ve hayatına mani olan durumları engellemek şeklinde yorumlanır. Fare öldüren kişi işinde yükselir, kendisine baskı uygulayan bir yöneticiden kurtulur demektir. Hayalleri gerçekleştirecek cesareti göstermek, öz güvenini yükseltmek şeklinde yorumlanan rüya ağzı laf yapan, dedikoducu bir kadının haneden uzaklaşacağına da işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Bahar dedi ki:

    Rüyada annemlerin eski evleride oturuyoruz misafir var fare bana dogru geliyor ben fareyi kovaliyorum sonra bi cocuk var sanki benim kucagima aliyorum kucagimda fare var disari cikiyorum üzerimdeki fareyi disari atmak icin birtane atiyorum bitane daha var üstumde onuda atiyorum iceri girmege calisiyorum arkamdan geliyor kapiyi kapatiyorum giremiyor

  2. yavuz dedi ki:

    gece rüyamda fare makatımdan içerı gırmeye çalışırken uyandım ,o sırada,tepkı verıyorum rüyamda ısıramadan kaçtı uyandım sonra yorumlarsanız

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com