RÜYADA UYKUDAN UYANMAK

Rüyada uykudan uyanmak, gerçeklerin farkına varmak ve hayatının kontrolünü ele geçirmek anlamına gelir. Özellikle rüya sahibinin arkasından iş çeviren ve kötü niyetini gizleyen kişilerin varlığına işaret eden rüya, kişinin bir olay sonrasında bu insanların farkına varıp yavaşça kendisini geri çekeceğine ve bu kişilerle olan ilişkisini tamamen sona erdireceğine işaret eder. Geçmişte atılan bir iftiranın yalan olduğunu kanıtlamak, nihayet üzerindeki lekeyi silmek anlamına da gelen rüya, hapis yatan kişiler için de erkenden özgürlüklerine kavuşacaklarına da işaret eder. Daha uyanık hareket edileceğinin, rüya sahibine zarar verebilecek her türlü oluşumdan uzak durulacağına işaret eder ve gerçeklerle yüzleşip manevi anlamda tatmin olunacak bir ruh haline kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada Uykudan Uyanmanın Anlamları

Rüyada uykudan korkuyla uyanmak, tersine şekilde yorumlanır ve iyi bir haberle kişinin tüm ruh halinin müspet şekilde değişeceğine işaret eder. Rüya sahibine sarsıntı yaşatan kötü bir olayın uzun süre iz bırakacağına ve kişiyi korkuya salacağına işaret eder. Ölümden dönülecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına, tehlikeli bir yolculuğu ve sağlığı ciddi anlamda tehdit eden bir hastalığa işaret eder. Ayrılıkların ve uzun sürecek hasretlerin de tabiri olan rüya, kişiyi bekleyen kara gecelerin habercisidir.

Rüyada uykudan uyanıp tekrar uyumak, kısa bir süreliğine geçirilecek değişimin habercisi olan rüya, kişinin ne yapsa da bir türlü üzerindeki rehaveti ve tembelliği atamadığına, bir türlü hayatına yön veremediği gibi, insanların eleştirilerinden de kurtulamadığına işaret eder. Gerçeklerin farkına varılsa dahi huzurun kaçmaması için olan biteni içine atan rüya sahibinin dert sahibi olacağına, içindeki sıkıntıyı kimselerle paylaşamadığına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Ayse dedi ki:

    Ruyamda aksam uyuyorum ruyamda korkuyorum ve kendimi zorlayarak uyaniyorum ayetel kursuyu yavas zorlanarak okuyorum korunmak icin sonra yattigim odadan cikip baska odaya gidiyorum annemle babamda gelio yanima korktugumu goruolar ve bende korkuorum ama cok cesaretli bisekilde sanki kimse bana bisey yapamaz der gibi ayetel kursu okuyorum bitiriyorum buyuk parcere var odada hatta komple cam duvar o tarafa bakiorum korkuyorum babamda dio a kiz gitti bisey oldu korkuolar. Benim icin bende aslinda sanki biraz nazlaniyorum ilgi gostersinler diye abartiyorum simdiden yorum icin tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com