RÜYADA ÜVEY KARDEŞ GÖRMEK

Rüyada üvey kardeş görmek, dost sanılan, çok sık görüşülen ve güven duyulan bir kişiden görülecek yanlışa, bu kimsenin kişi hakkında yaptığı bazı olumsuz dedikodulara şahit olup kırılmak anlamına gelir. Üvey kardeş aynı zamanda aile içinde bazı mal ve para sorunlarının çıkacağına da işaret eder. Rüyada görülen diğer durumlara göre yorumu da değişir. Farklı yorumlara göre kişiye ailesinden de yakın olacak arkadaşlara sahip olmaya, hayat boyu görülecek önemli desteğe de işarettir. Her sıkıntısında rüya sahibinin yanında olan, işlerinde yardım eden, başı sıkıştığında koşan iyi dostlara sahip olmak, aile ve akraba çevresiyle ufak tefek sorunları da hallederek daha mutlu yaşamak anlamlarına gelmektedir. Üvey kardeş biri hakkında yanılmak, yanlış kanıya kapılmak ve doğru olmayan fikirlerle hareket ederek o kimsenin günahını almak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Üvey Kardeş Görmenin Anlamları

Rüyada üvey kardeşin öldüğünü görmek, herhangi bir kan bağı olmayan ancak kişiye ailesi kadar yakın olan birinin hayatındaki önemli değişikliklere şahit olmak anlamına gelmektedir. Bu kişinin uzun yaşayacağı anlamına geldiği gibi, rüya sahibinin aile ve akraba çevresiyle kurduğu bağın giderek daha da sağlam hale geleceğine, çevrede dolaşan sözlere kulak asmadan hareket edileceğine de işaret eder.

Rüyada üvey kardeşle kavga etmek, kavgalı, husumetli biriyle barışmak, o kimseyle rüya sahibinin arasına giren bir tanıdık vasıtasıyla mevcut sorunu bir an evvel çözmek anlamına gelir. Rüya sahibinin tatsızlık yaşadığı bir dostundan gelen telefonla yüzünün güleceğine, yeniden eski günlerdeki neşesine kavuşarak arkadaşıyla görüşmeye başlayacağına da işaret eder. Yakın geçmişte yaşanan bazı olumsuzluklardan gerekli derslerin çıkarıldığını ve geleceğe yönelik planlarda daha temkinli olunacağını da tabir eder.


Rüya Yorumları;

  1. Bengü Nisa dedi ki:

    rüyamda tatil için ailecek bir otele gidiyorduk ve 15 gün kalacaktık sonra 2.gecede otel odasına 3 küçük çocuk geldi biri 2-3 yaşında diğerleri de 3-4 yaşındaydı.Ve annem o çoukları kardeşim gibi seviyordu ve bize onların kardeşlerim olduğunu söylüyordu üvey kardeşlerimi hiç sevmiyordum bende.
    normalde biz üç kardeşiz diğer öz kardeşlerim onları çok seviyordu sonra ben bütün tatil boyunca onlara bakmak zorunda kalıyordum ama onlardan nefret ediyordum.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com