RÜYADA ÜSTÜ AÇIK ARABA GÖRMEK

Rüyada üstü açık araba görmek, rüyayı gören kişinin kendisinden beklenmeyecek davranışlar içine gireceğine, sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine ve tutarsız konuşmaları nedeniyle iş yerinde kendisine duyulan güvenin de giderek azalacağına işaret eder. Zenginliğe özenen kişinin fazla harcama yaparak bütçesini aşacağına ve giderek artan borçları nedeniyle zor duruma düşeceğine, yine de lükslerinden feragat etmeyeceğine alamettir. Ailesinin sözünü dinlemeyen veya kendisine doğru yolu gösteren kişilere itibar etmeyen rüya sahibinin hayatını mahvedeceğine, kendisini toplamaması halinde psikolojik olarak da yıpranacağına işarettir.

Rüyada Üstü Açık Araba Görmenin Anlamları

Rüyada üstü açık araba almak, işlerinin yolunda gitmesiyle beraber lüks ve konforlu bir hayat sürdürüleceğine, rüyayı gören kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına tabir edilir. Güzel geçecek yılların da habercisi olan rüya, hayal edilene ulaşmaya, evlilik konusunda iyi bir tercih yaparak mutlu olmaya, birden fazla çocuk sahibi olunacağına delalettir. Üstü açık araba alan kişi iş konusunda güçlük çekmez ve sürekli yeni teklifler alır. Maddi sıkışıklığın biteceğine, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine de işarettir.

Rüyada üstü açık arabayla gezmek, gören kişinin gerçekleştirmek için uzun zamandan beri çabaladığı hayalleri olduğuna işaret etmektedir. Bu hayaller genellikle eğitim, iş, kariyer alanlarında çoğunluk göstermektedir. Kişi bu dönemde istediği mesleğe kavuşabilir, terfi veya zam alabilir, makam ve mevki sahibi olabilir demektir. Dolayısıyla maddi anlamda oldukça güçleneceği bir döneme girmiş veya girmek üzeredir. Rüyada üstü açık arabaya binmek ve gezmek kişinin mal ve mülk edineceğine işarettir. Yeni bir ev veya araba satın alınabilir. Bu rüya bazı rüya yorumcularına göre kısa bir seyahat anlamı taşımaktadır. Rüyayı gören ve rüyada arabaya binip gezen kişi iş veya aile için kısa bir yolculuğa çıkacaktır. Eğer yolculuk sırasında yanında bir kimse var ise bu kimse ile gerçek hayatta ortak bir iş yürütecekler veya bir araya geleceklerdir.

Rüyada üstü açık arabayla kaza yapmak, yanlışlıklar üzerine kurulan bir hayata, başa gelen olayların doğru değerlendirilmemesi ve ders alınmaması yüzünden çok daha fazla sıkıntı çekileceğine alamettir. Rüya sahibinin yaptığı evlilikten pişmanlık duyacağına ve sürekli alttan alarak, kavga çıkmaması için efor sarf edecek şekilde yaşayacağının, giderek içine kapanacağının ve mutsuz bir hayat süreceğinin tabiridir. İş konusunda yaşanacak aksilikler kadar, kişinin geleceğine olumsuz etki yaratmak için uğraşan, rüya sahibini kıskanan kişilerin varlığına da yorumlanır.


Rüya Yorumları;

 1. İsmet Aydemir. (kadın) dedi ki:

  Rüyamda doğum günümmüş ve erkek kardeşim bana bi tane halı getiriyor ama eski bir hali ben halıyı açıyorum. İçi çok pis sile sile temizliyorum temizlerken eşimin yeğeninin gömleği çıkıyor üstünde çok fazla toplu iğne var önünü çeviriyorum iğne, arkasını çeviriyorum iğne. Hepsini çıkarıyorum.

 2. Derin dedi ki:

  Rüyada üstü açık araba ile bir köprüde ilerlediğimi görüyorum, araba benim değil, başka bir tanıdığımın arabası fakat bana vermiş ve sürekli ben kullanıyorum, köprüde ilerliyorum ama yol bitmiyor hep köprüde olduğumu görüyorum. Bir süre sonra araçtan iniyorum, yürüyerek yola devam ediyorum fakat yine köprü bir türlü bitmiyor.

 3. candan dedi ki:

  ben ve kızım ustu acık bir arabada yuksek bir yolda yol alıyoruz…arabayı kızım suruyor…birden araba yoldan cıkıp sag tarafa asagıya dogru adeta ucuyor..biz hic bir sekilde sarsilmiyoruz ,oldugumuz yerde oturuyoruz.. araba asagıda yola gayet sakin sekilde adeta oturuyor ve biz yolumuza devam ediyoruz…araba havada adeta ucuyorken kızıma korkmamasını ve kendisini tutacagimi soyluyorum…yorumunuzu bekliyorum..tesekkur ederim..

 4. Nuray İliksiz dedi ki:

  Rüyamda üstü açık arabanın üstünü kapatıyorum ne anlama gelir

 5. Anonim dedi ki:

  Ruyamda ustu acik arabada yeni bir eve gidiyomusum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com