RÜYADA ÜNİVERSİTEYE GİTMEK

Rüyada üniversiteye gitmek, gören kişinin başarılı olması, büyük işler peşinde koşması ve güzel bir eğitim alması anlamlarına gelmektedir. Böyle bir rüya öğrenciler için güzel bir okul hayatı geçireceklerinin ve istedikleri yere geleceklerinin habercisidir. Üniversite genellikle parlak bir geleceğin, her anlamda rahatlığın, makam ve mevkiinin yükselmesinin göstergesidir. Rüyasında iş sahibi bir insanın üniversiteye gitmesi çalışmaları ile takdir toplayıp mesleğinde ilerlemesine, ev hanımları için bu rüya hayırlı ve ilerde iyi bir yere gelecek evlatlar yetiştirmeye, gençler içinse güzel bir ömre işaret eder. Rüyada uzak bir şehirde üniversiteye gitmek gurbete ve gurbette başarılı olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Üniversiteye Gitmenin Anlamları

Rüyada üniversiteyi kazanmak, eğer bu rüyayı bir öğrenci görmüşse eğitim hayatında başarılı şekilde geçeceğine ve tüm sınavlarını vererek iyi bir yere geleceğine tabir edilir. Böyle bir rüya genellikle hayra yorumlanır. Kim görürse görsün başarı ve kazanç anlamlarına gelir. Maddi sorunlardan kurtulmaya, istenilen mesleği yapmaya  her anlamda ferah içinde bir ömür sürmeye işaret eder. Böyle bir rüya gören kişi çalışma yaşamında yeni girişimlerde bulunduysa hepsinden büyük karlar elde eder. Aynı zamanda mutlu ve huzurlu bir ömrü anlamına da gelir.

Rüyada yaşlı birinin üniversiteye gitmesi, gören kişinin verimli ve güzel bir ömrü sürdüğüne işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ahirette kişiye verilecek nimetlerin ve öldükten sonra güzel bir yere gidip orada birçok hayra kavuşacağının habercisidir.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Ben 9 yaşımdayım üniversiteye gittiğimi gördüm

  2. Nuray dedi ki:

    bEnde 11 yaş tabi sınıf atlicam liseye gidecem ama üniversiteye gittiğimi gördüm

  3. Anonim dedi ki:

    35 yaşındayım ev hanımıyim rüyamda Üniversiteye gitigimi gurdum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com