RÜYADA ÜNİVERSİTE KAZANMAK

Rüyada üniversiteyi kazanmak, eğer bu rüyayı bir öğrenci görmüş ise eğitim hayatında başarılı olacağının ve tüm sınavlarını vererek iyi bir yere geleceğinin göstergesidir. Böyle bir rüya genellikle hayra yorumlanmaktadır. Kim görürse görsün başarı ve kazanç anlamlarına gelir. Maddi sorunlardan kurtulma, istenilen mesleği yapmaya, her anlamda ferah içinde bir ömür sürüleceğine işaret eder. Böyle bir rüya gören kişi çalışma yaşamında yeni girişimlerde bulunduysa hepsinden büyük karlar elde eder demektir. Aynı zamanda mutlu ve huzurlu bir ömrü anlamına da gelmektedir.

Rüyada Üniversite Kazanmanın Anlamları

Rüyada üniversite kazanmak, gören kişinin elde edeceği başarılar ve parlak bir gelecek anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kimse, eğitim hayatında başarılı olur; sonunda çok parlak ve güzel bir geleceğe sahip olur. Bu rüya oldukça güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören başarılı bir işe girer, öğrenciyse sınavlarında başarılı olur, iş hayatında yaptığı çalışmalar ile herkesin takdirini kazanır, her girişiminden olumlu sonuçlar alır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada üniversiteye gitmek, gören kişinin başarılı olması, büyük işler peşinde koşması ve güzel bir eğitim görmesi anlamına gelmektedir. Böyle bir rüya öğrenciler için güzel bir tahsil hayatı geçireceklerinin ve istedikleri yere geleceklerinin habercisidir. Üniversite genellikle parlak bir geleceğinin, her anlamda rahatlığın, makam ve mevkinin yükselmesinin göstergesidir. Rüyasında iş sahibi bir insanın üniversiteye gitmesi çalışmaları ile takdir toplayıp mesleğinde ilerlemesine, ev hanımları için bu rüya hayırlı ve ilerde iyi bir yere gelecek evlatlar yetiştirmeye, gençler içinse güzel bir ömre işaret eder. Rüyada uzak bir şehirde üniversiteye gitmek, gurbete ve gurbette başarılı olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada yaşlı birinin üniversiteye gitmesi, rüya sahibinin verimli ve güzel bir ömür sürdüğü anlamına gelmektedir. Bu rüya aynı zamanda ahirette kişiye verilecek nimetlerin ve öldükten sonra güzel bir yere gidip orada birçok hayra kavuşacağının habercisidir.


Rüya Yorumları;

 1. Mustafa uzun dedi ki:

  Devlet memuru olarak calsmaktayim.ruyamda edebiyat fakultesini kazandigimi gordum melegi birakmayi dusunurken universiteyi disaridan bitirneye karar veriyorum.aciklayabilirseniz sevinirim tesekkurler.

 2. GÜLCAN dedi ki:

  Merhaba Rüyamda 2 yıllık ünüversite kazandığımı görüyorum . Başka şehirde okuyacakmışım ancak gidip gitmemekte kararsız kaldım. 39 yaşındayım.

 3. Sevim Nur dedi ki:

  Rüyamda 2 yıllık Ankara’da üniversite kazandığımı görüyorum.sonra üniversiteyi görmek için Ankara’ ya yolculuğa çıkıyoruz. Sonra oraya vardigimizda eve geri dönmek zorunda kalıyoruz. Açiklayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler

 4. kerım dedi ki:

  Ben normalde universiteyi 7 sene once bitirdim. Devlette vardiyali calisiyorum. Dışarıdan da küçük çaplı ticaretle ugraşıyorum. Rüyamda yinede ünıversite kazandığımı görüyorum. Ünıversitede dersde görüyorum kendimi. Ve ikinci bir diploma alacağım için ve yine bir mesleğe sahip olacağım için çok mutlu oluyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

 5. Can dedi ki:

  Rüyada burslu unverste kazandığımı gördüm

 6. YAKUP dedi ki:

  Rüyamda ünüversite kazandım.Dört yįllįk fakülte.Taksi tuttum Fakülteye geldim kayıt işleri ile uğraşıyorum.

 7. sabina dedi ki:

  11 ci sinifem ve yuxumda universtete girdiyimi gormusem
  hal hazirda universtete hazirlasiram

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com