RÜYADA UÇURUMDAN DÜŞMEK

Rüyada uçurumdan düşmek, gören kişinin hayatını çok kötü ve büyük bir şekilde etkileyecek, uzun bir zaman boyunca acı duymasına neden olacak ve çok üzüntülü dönemler geçirtecek bir olay ile karşı karşıya kalacağına ve artık hayatını bu olayın etkisi ile farklı şekilde yaşayacağına işaret eder. Rüyada uçurumdan düştüğünü görmek, rüya sahibinin parasal ve manevi olarak çok zor ve sorunlu bir dönemden geçildiğine, rüyayı gören kişinin bu durumdan dolayı çok üzüntü duyduğuna, yaşanan sorunların belirsizlik yaratmasından ve çok uzun bir zaman daha sürecekmiş gibi görünmesinden dolayı ileriki zamanlar için çok daha fazla üzüntü duyduğuna işaret eder. Ayrıca yaşanan sorunların ve sıkıntıların çok acı sonuçları olabileceğine tabir edilir.

Rüyada Uçurumdan Düşmenin Anlamları

Rüyada uçurumdan düşmek üzere olmak, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılar için doğru kararları verip doğru adımları atmakta kararsız kaldığına, sorunların bir türlü doğru dürüst çözülüp gerekenlerin yapılamadığına ve yeni problemlerin çıktığına işaret eder.

Rüyada uçurumdan düşmekten kurtulmak, gören kişinin uzun bir zamandan beri yaşadığı ve maddi manevi çok büyük sorunlara neden olan sıkıntılardan kurtulacağına, problemlerinin sona ereceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve uğradığı zararların daha fazlasını çalışarak kazanabileceğine işaret eder.

Rüyada uçurumdan düşmek ve ölmek, gören kişinin yaşadığı sıkıntılardan sonra adeta küllerinden yeniden doğacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine ve artık tüm sorunların sona erip problemlerin bittiğine işaret eder.

Rüyada uçurumdan düşen birini görmek, gören kişinin etrafındaki insanların neden olduğu olaylardan dolayı sıkıntı içine girdiğine, büyük bir üzüntü ve endişe yaşadığına ve bu durumu düzeltmek için olmadık işlere girip daha da kötü ve sorunlu zamanlar yaşayacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyada uçurumdan atlayacakken hasbünAllah niyamulvekil vekil dedim ve baktımkiuçurumun dibindeyim ama hiç düşmemiş gibiydim ve buna çok şaşırdım

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com