RÜYADA UÇURUMDAN ATLAMAK

Rüyada uçurumdan atlamak, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada uçurumdan atlayan kişi dünya hayatında bazı yenilgiler elde eder demektir. Bu rüya ümitsizliğe ve karamsarlığa da işaret eder. Rüyayı gören kişi hayatta her şeye karşı karamsar bakar ve daima ümitsizliğe düşer. Bu rüya Allah’tan umudu kesmemeye, sıkıntıların feraha ereceğine, sabretmeye ve feraha kavuşmaya, güçlüklerden sonra elde edilecek kolaylığa işaret eder.

Rüyada Uçurumdan Atlamanın Anlamları

Rüyada uçurumun kenarında olduğunu görmek, gören kişinin dünya hayatında bazı tehlikelerle karşılaşacağına işaret eder. Bu rüya dikkatli olunması için bir uyarı niteliğindedir. Rüya sahibi bazı kötü işler yapar veya yapacaktır. Yine manevi derecenin düşmesi, dünyaya meyledip ahireti unutma, bazı hatalar yapma anlamına da gelir. Rüyada uçurumun kenarından ayrılan gerçekte de hatalarından döner ve pişman olur. Atlayan kişi ise hata yapmaya devam ederek sonunda kendisine bir zarar gelmesine neden olur şeklinde yorumlanır.

Rüyada uçurumdan aşağı doğru bakmak, gören kişinin hayırla şer arasında kalacağına işaret eder. Bu rüya bocalamaya, iyilik ve kötülük arasında kalmaya, günah işlemeye devam eden iyi birisine veya hatalardan pişmanlık duymaya yorumlanır.

Rüyada uçurumdan yukarı doğru tırmanmak, gören kişi tüm sıkıntılarından kurtulur demektir. Bu rüya düşmanlara galip gelmeye, maddi manevi sıkıntıların sona ermesine, rüya sahibinin hayatındaki engelleri aşacağına ve hatalarından döneceğine işaret eder.

Rüyada çok derin uçurum görmek, hilekar ve kuvvetli bir düşmanın varlığına işaret eder. Rüya sahibi eğer o derin uçurumdan düşerse bu düşmanın hilelerine maruz kalacağına, eğer uçurumdan ayrılırsa düşmanın rüya sahibine hiçbir zarar veremeyeceğine işaret eder.

Rüyada uçurumdan su birikintisine atlamak, deniz, göl veya herhangi bir suya atlayan kişi tüm problemlerinden kurtularak rahatlar şeklinde yorumlanır. Bu rüya oldukça hayırlıdır. Güzel günlerin habercisi olabilir. Eğer rüya sahibinin bazı sıkıntıları, yaşadığı zorluklar var ise en kısa zamanda huzura ve feraha erer şeklinde yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. Osman dedi ki:

    Mrb ruyamda tanidigim bir kiz kendini dik bir yamac tan asagi birakti bende arkasindan kosup yakalamaya calistim nedir acaba yorumu?

  2. Esma han dedi ki:

    Rüyamda trenle uçurum arasında kaldım ezilmemek için atladım düşmeden uyandım

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com