RÜYADA UÇAN BALIK GÖRMEK

Rüyada uçan balık görmek, kısa zaman içinde rüya sahibinin eline geçecek yüklü miktarda bir paraya ve bereketin artmasına tabir edilmektedir. Bu rüyayı gören kişi çok kazançlı ve bol gelirli bir döneme girer demektir. Her yönden feraha ermeye, güvenilir ve ahlaklı arkadaşlara, arzu ve isteklerin yerine gelmesine ve hiç ummadığı yerden gelecek güzel haberlere işaret eder. Bazen de bu rüya ticarette beklenilenin olmaması, iş hayatında olumsuz gelişmeler yaşamaya ve kısa süreli üzüntüden sonra yaşanacak olan mutluluk dolu günlerin habercisidir.

Rüyada Uçan Balık Görmenin Anlamları

Rüyada gökyüzünden balık indiğini görmek, gören kişinin çok ahlaklı, iyi yürekli ve dini açıdan da derecesi büyük birisidir. Bu rüyayı gören kişinin duaları kabul olur. Dünya ve ahirette mutlu ve mesut yaşar demektir. Kendisine düşmanlık edenlere galip gelmeye, şan ve şöhret sahibi olmaya da işaret eder.

Rüyada balık görmek, bu rüya çoğu zaman hayırlı ve güzel bir rüya olarak tabir edilir. Balık gören kişi büyük bir nimete sahip olur. Yine bu rüya geniş ve bol gelir, hayırlı bir kısmet, mevki ve makam sahibi olmak, mal, mülk, bol geçim şeklinde tabir edilir.

Rüyada küçük balık görmek, bazı tabircilere göre bu rüya üzüntüdür. Fakat balıkla ilgili rüyalar genellikle para ve mala işaret eder. Çokça balık gören kişinin parası artar. Büyük balıklar hayal bile edilemeyecek büyüklükte ganimet elde etmek, mal sahibi olmak ve çokça para kazanmak anlamına gelmektedir.

Rüyada büyük balık görmek, kısmetin yanında cami, mescit gibi yerlere de yorumlanabilmektedir. Bu rüya salih ve takva sahibi bir erkeğe, dinde ilerlemeye ve ibadetlere işaret etmektedir.

Rüyada tuzlu balık görmek, birçok alime göre üzüntü ve kedere işaret etmektedir. Tuzlu bir balığı, tutup pişirdiğini görmek, ilim öğrenmeye, rızık sahibi olmaya ve para elde etmeye işarettir. Balığı kızartmak da aynı şekilde yorumlanmaktadır. Balığı kızartıp yiyen çok büyük hayırlara ulaşır. Bu rüya dünya sıkıntılarının tamamen bitmesine işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Serpil dedi ki:

    Rüyamda nisanlı oglumun kayın babasi 3tane balik getiriyor bize baliklar birtanesi kücuk 2tanesi buyuk havada 2buyuk uçuyor ve konusuyorlar ve niyazi dedigini duydum küçuk balik yanimdaydı oda uctu onlarinyanins gitti ve ayrica oğlum kücuk bir limon ağaci dikiyordu

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com