RÜYADA UÇAĞI KAÇIRMAK

Rüyada uçağı kaçırmak, rüya sahibinin eline geçen fırsatları değerlendiremeyeceği ve iş hayatında bazı sorunlar yaşayacağının işaretçisidir. Uçağı kaçırdığını gören kişi bazı isteklerine kavuşamaz, bu yüzden üzülse de aslında kaçan bu fırsatlar onun için hayırlı değildir. Bu rüyayı gören kişi, bazı teşebbüslerde bulunur ve bu teşebbüslerinin sonucunda hayırlı kazançlar elde eder. Rüya sahibinin başka birisine vesile olarak onun daha iyi olacağı şeklinde tabiri olunmaktadır. Eğer okul okuyan birisi rüyasında uçağı kaçırdığını görür ise, ilerleyen dönemlerde iyi bir hukuk adamı olacağına, eğer evli bir kadın görür ise, gebe kalıp çok kolay doğum yapacağına, yeni iyi dostlar edineceğine, doğru yola yönelerek ilerleyeceğine ve çok kısa zamanda alınacak güzel ve sevindirici haber alacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyada uçağı kaçırmak, rüya sahibi için gelecek iyi haberlere ve verdiği sözü tutacağına, özellikle okuldaki sınavlarında üstün başarılar elde edeceğine işaret eder. Başka tabircilere göre rüyada uçağın kaçırılması, rüya sahibinin gönül ilişkisinin oldukça iyi yönde gelişerek devam edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Uçağı Kaçırmanın Anlamları

Rüyada uçak kaçırmak, hain planlar yapıldığına ve kişinin kötü niyetli davranışları, düşünceleri neticesinde başına çeşitli belalar açılacağına, bu sıkıntılardan kurtulamayıp elindeki her şeyi kaybedeceğine yorumlanır. Hayra yorumlanmayan rüya, İslami açıdan da günah dolu bir hayata, başkalarının kısmetlerinin ellerinden alındığına ve haksız kazanç elde edildiğine işarettir. Hatalar ve sapkın düşünceler içinde olunduğuna da delalet eden rüya, kişinin kendi hayatı ile beraber ailesinin hayatını da etkileyen girişimler ve davranışlar içinde olunduğuna da işaret eder.

Rüyada uçağa binmek, gören kişi tüm tehlikelerden korunur ve korktuğundan emin olur. Uçaktan inmek ise, bazı zorluklar yaşamaya, kısa zamanda bazı tehlikeleri atlatmaya yorumlanır.

Rüyada uçağın yükseldiğini görmek, başarıya işaret eder ve rüya sahibinin kendisini mesleğinin en tepesine taşıyacak kadar başarılı olacağına, bunun için gereken tüm imkanları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına tabir edilir.

Rüyada uçak satın almak, iş hayatında başarıya ulaşmaya işaret eder. Bu rüya mertebesinin yükselmesine, elde edeceği başarılara ve gayreti sonucunda hedeflerine ulaşmaya delalet eder.

Rüyada uçak yolcuları görmek, kalabalık uçak yolcusu kafilesi, işin başarılı ve dürüst insanlar arasında çalışılacağına; yine kalabalık bir iş toplantısına, kudretli ve zengin bir adamın himayesine gireceğine işarettir. Böyle bir rüya gören kişi bu tarz kişilerle tanışır ve arkadaş olur demektir.


Rüya Yorumları;

  1. ÖMER dedi ki:

    RÜYADA EVLİ OLAN VE YANINDA KÜÇÜK KIZI BULUNAN KIZ KARDEŞİMİN UÇAĞI KAÇIRDIĞINI GÖRDÜM BUNUN MANASI NEDİR ? UÇAĞIN YÜKSELDİĞİNİ GÖRÜYORDUM

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com