RÜYADA TUZ YEMEK

Rüyada tuz yemek, hayırlara yorumlanır ve genellikle rüya sahibinin evinde her zaman bereket olacağına, sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine işaret eder. Genellikle rüya sahibinin rızkını kazanmak konusunda sıkıntı çekmeyeceğine, iş bulmak veya çalıştığı işte hakkını almak konusunda herhangi bir derdi olmayacağına, sağlık açısından da ufak tefek rahatsızlıklar dışında kişiyi üzecek gelişmeler olmayacağına tabir edilir. Tuz yemek kişinin kısmet açısından yaşayacağı bolluğa da tabir edilir ki özellikle bekar bayanların çok fazla isteyeni olacağına işaret eder.

Rüyada Tuz Yemenin Anlamları

Rüyada tuz görmek, ağız tadı ile yaşamaya ve her zaman rızkı ve bereketi bol bir hayatın içinde olmaya işaret eder. Tuz görmek hastalıkların son bulmasına, kişinin darlık çekiyorsa yeniden bolluk içinde yaşamasına bereketle beraber kısmetlerinin de artmasına tabir edilir. Bekar erkekler için zengin bir bayan veya çok yüksek geliri olan mesleğe sahip bir hanımla izdivaç yapmaya işaret ederken, bekar bayanlar için kendilerinden yaşça büyük ama varlıklı, şefkatli ve ince fikirli biri ile evlenmeyi işaret eder. Tuz gören kişinin birden fazla çocuğu olur demektir. Dul kişiler için çocuklu kimselerle evlilik yapmaya da yorumlanır.

Rüyada tuz gölü görmek, zengin kimseler için ortaya çıkmayan ancak kişiyi geriden takip eden düşmanların varlığına işaret eder. Varlık içinde yaşayan rüya sahibinin çevresinde kendisini seviyor gibi görünen kişilerin olduğuna dikkat çeken rüya, ilişkiler konusunda kişiye dikkatli olması konusunda uyarı verir. Herkese güvenmemek gerektiğini bildiren rüya aynı zamanda gelecek günlerin kişi için çok daha kazançlı olacağına da işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Emine şanlı dedi ki:

    Merhaba yeniyıla girdiğim gece gördüm eski küçük bir THY uçağı ile küçük bir grub gezi gitmişiz çok bakir bir yere inmişz vietnammış orası ayağımı bastığım yer hafif islak ama iri taneli tuz dolu bir yerdi tuzların üstünde yürüdüm daha ilerde ortada bir gölet ve üstünde taştan bir köprü köprünün bacakları yuvarlak iki göz gbi delikli taştan doğal yarstılmış bir görüntü rehber bu güzelliği resimleyin diyor ben artık kalacak yerimize hidelim diyorum ama kimsryi görmüyorum bakir bir yer.küçük bir acentelik var girip nerde kalıcağmı soruyorum herkesler kendi otel parasını verip kalabilir diyorlar ben kızıyorum biroda var o ofiste namaz kılmaya gitmek isyiyorum orada bir aile var anne sırtı dönük uzanmış divanda kızı var yerdr bi yaygı etek istiyorum anne yatığı yerden üstünden etek çıkarp bana veriyor bir sıra siyah beş parmak genişliğinde bir sırada gümüş rengi iple örülmüş dantellisırayla diyazyn edilmiş eteği kızı veriyor namaza duruyorum etek çok güzel diye düşünüyorum o anne halasırtı dönük uzanıyor bende bif tencere dolmayapıp poşet yorbaua boşaltmışım orafaki kıza bir tabak doldurup veriyorm teşrkkür niyeti ile

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com