RÜYADA TERLİK GÖRMEK

Rüyada terlik görmek, mutluluk ve sevinç verecek  haberlere delalet eder. Terlik rüyası gören kimse sorunlardan uzak, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam sürecek demektir. Rüyada ayakta görülen terlik evin içindeyse istenmeyen, hoşa gitmeyecek bir olayla karşılaşılacağına rivayet edilir. Terlik görmek birine itaat etmek, boyun eğmek zorunda kalınacağına ve bu durumdan kaçınmak için uyanık ve dikkatli olunması gerektiğine de işaret eder.

Rüyada Terlik Görmenin Anlamları

Rüyada terlik almak, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olarak çok güzel ve hayırlı haberler alınacağına, bu sayede sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, anne baba duası alınacağına, zengin olunacağına ve ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada terlik giymek, işle ilgili olarak yapılan hataların telafi edilmesi sayesinde zor günlerin geride kalacağına, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına yorulur.

Rüyada terlik satın almak, büyük bir yanlış yapacağınıza dair bir uyarı olarak yorumlanır. Bu uyarıyı dikkate alıp iş konusunda ya da arkadaşlık konusunda çok dikkatli olunması gerektiğine aksi takdirde üzüntü duyulacağına delalet eder.

Rüyada terlik kaybetmek, gören kişinin, ortaya koyduğu çalışmalar sayesinde kavuştuğu başarıları ve mevkiyi kıskanan kişiler yüzünden işlerinin bayağı aksayacağına, bu kişilerin yakında daha büyük bir kötülük yapmak için hazırlandıklarına ve yaşanabilecek kötü olaylara karşı dikkatli olunması gerektiğine alamettir.

Rüyada terlik aramak, yakın bir arkadaşla çok gereksiz bir yere yaşanan ve iki tarafı da çok üzen bir kırgınlığın iki tarafın da sevdiği bir arkadaşlarının çabalarıyla sona ereceğine işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. irade dedi ki:

    rüyamda sabah durup terlik arıyordumki tuavete gəldim, ama bulamıyorum. Bir yerde bulduğum zaman onun kirli yerden götürdüm. amacırıq və kirli oldugundan geymirəm atıram. ama bir şekildə tualete gedirəm bir az yüksekdə yerleşir. iceri gire bilmiyorum. erkek var diyeordan aşagıya dogru atılıram. daha sonra kuzenimi görüyorum elində kocsman vanna su dolu karşılaşırız. bana kec deyi. bendə kecib yol verirem.

  2. Fatma dedi ki:

    Ruyamda olmus annemi gordum kardeslerimden birinin dugunune gelmis ve ben ayakkabiligin yaninda anneme sordum ev terligikleri dedim anne bu terliklerin hangisi senin diye oda gosterdi ben onlari giyecem dedim anneme dedim geri gidecekmisin diye ve gidecem dedi orda rahatmisin dedim biraz dusundu ama ne rahat oldugunu nede olmadigini soylemedi sadece dediki bana bir aykaldi zaten duzelecek dedi ve o rua sirasinda bir camat camiden cikiyodu ve ben baktim hepsi agliyodu eve gelen biri vardi sakalli abdest alcam dedi ve terlik aradim buldum vedim sonra bana dedi sen ogle namazi kilmiyonmu diye. Yorumunu cok merak ettim cok etkilendim

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com