RÜYADA TEPSİ GÖRMEK

Rüyada tepsi görmek, gören kişi için uğur anlamına gelir. Kısmetin bol, şansın daimi olmasına, geleceğin parlak, aydınlık ve başarılı şekilde ilerlemesine, her günün bir önceki günden daha güzel, mutlu ve bereketli olmasına delalet eder. Rüyasında tepsi gören kişinin hayatta sırtının yere gelmeyeceği tabir edilir. Rüya sahibi için kurtuluşa ermek ve huzura kavuşmak olarak ifade edilir. Rüyasında tepsi gören kişi tüm dertlerinden, sıkıntılarından, yokluğundan ve parasızlığından kurtulur ve mutlu bir hayata kavuşur. Hayatı düzene girer, mutlu bir yuvası olur, çocuk sahibi olur ve kalan ömrünü de en iyi şekilde yaşar diye tabir edilir.

Rüyada Tepsi Görmenin Anlamları

Rüyada tepsi satın almak, bol rızık elde etmek anlamına gelir. Gören kişi daha çok kazanmanın bir yolunu bulacak ve o işle meşgul olarak ekmeğini kazanmaya çalışacak demektir. Rüya sahibinin amacı ailesi için daha iyi bir gelecek kurabilmektir.

Rüyada tepsi tutmak, birilerinin desteği ve yardımı ile büyük bir kısmete kavuşmak anlamına gelir. Rüya sahibi arkasına alacağı destek sayesinde çok çalışıp başarılı olarak ayağına gelmiş kısmetin kıymetini bilecek ve bundan hayır elde edecek demektir.

Rüyada tepsi içinde yemek görmek, gören kişinin hesap kitap yapıyor olmasına delalet eder. Kişi eline kağıt kalem alarak aylık harcamalarını ve elindeki parayı hesaplıyor ve buna göre kendisi için bir ödeme planı çıkarıyor demektir.

Rüyada gümüş tepsi görmek, güzel sözlere maruz kalmak, moralsizlikten kurtulmak ve akla hayale gelen her isteğin gerçekleşmesi sayesinde engin bir mutluluk yaşamak demektir. Ailesinde yetişkin evladı olanlar için görücü gelmesine veya erkek evladı olanlar için kız istemeye yorulan rüya, söz kesmek, nişan yapmak gibi mutluluk verici olaylar yaşamak, çocuklarının mürüvvetini görmek demektir. İyi bir eğitim almak ve iş konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan hayatının geri kalanını yoluna koymak manasına da gelir. Uğurlu olmak, maddi konularda şanslı olmak demektir. Rüya sahibinin elini attığı her şey kendisine fırsat olarak geri döner. Güzel insanlarla tanışmak, hataları telafi etmek, kırgın olunan bir kimseyle yeniden görüşmeye başlamak, gönüldeki fesattan kurtulmak, her türlü hileden, kötülükten uzak kalmak anlamındadır.


Rüya Yorumları;

  1. Mine dedi ki:

    Rüyamda tepsiyle kahve götürürken, tepsiyi elimden düşürüyorum, kahveler tepsinin içine dökülüyor yere hiç dökülmüyor.

  2. Erkan kara dedi ki:

    Rüyamda elimde tepsiyle beyaz lokum taşıyordum

  3. Anonim dedi ki:

    Rüyamda duvar içinden büyük bir sini yani tepsi çıkarmışım içinde kısırla birlikte içinde kısıryiyomuşuz ama kayınalidemden diýe eski zamandan kalmış diye düşunüyom kayın validem vefat etmiş normalde yok ölmüş kısırdan eşimede ayırıyorum anlatırım tepsiyi duvardan çıkardığımı diye gòrürsr inanır diye kendi kendime konuşuyorum tepsi üzerimde etek oluyo

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com