RÜYADA TENCERE GÖRMEK

Rüyada tencere, genel anlamıyla hayırlı olana işaret eder. Rüya sahibinin evindeki bereketi, tenceresindeki aşı, cebindeki parası ve elindeki işi ile tabir edilir. Rüya sahibi işi için koşuşturan, ekmeğinde olan kimsenin hiç birşeyine karışmayan kişidir. Tüm istediği ailesini ve çocuklarını daha iyi şartlarda yaşatmaktır ve her şeyin en iyisine sahip olmak için çabalar. Rüyada tencere görmek, rüya sahibi için kendisine faydası olacak bir işin peşinde olduğu şeklinde de ifade edilir. Bazı rüya tabirlerine göre, rüyada tencere görmek çevresi geniş, kültürlü ve saygın kişi anlamına gelir.

Rüyada Tencere Görmenin Anlamları

Rüyada tencere almak, rüya sahibi için hayır ve şans vardır. Rüya sahibine çok uğurlu gelecek bir iş anlamına gelir. Bu iş sayesinde rüya sahibinin iş hayatında namı yürüyecek, kazancı da katlanarak artacak demektir.

Rüyada tencere yıkamak, gören kişinin hakkı olan şeylere, layığıyla ve temiz yolla sahip olması şeklinde tabir edilir. Rüyasında tencere yıkadığını gören kişinin dürüst çalışmasının karşılığını istediklerine kavuşarak elde edeceği yorumu yapılır.

Rüyada tencere kapağı görmek, gören kişinin ruh eşi olduğunu düşüneceği kişiyle karşılaşacağına ve onunla sonu nikah masasına gidecek olan güzel bir ilişkiye başlayacağına delalet eder. Rüyada tencere kapağı gören kişi, ömrünün sonuna kadar mutlu olacağı bir yuva kuracaktır.

Rüyada boş tencere görmek, gören kişinin başının belada olduğuna yorulur. Rüya sahibi hile ve fesatlık yaparak kendini tehlikenin içine atacak, bunun bedelini de ağır şekilde ödeyecektir.


Rüya Yorumları;

  1. selma dedi ki:

    Rüyada eltimin isli tenceresini yıkamak istiyordum

  2. Anonim dedi ki:

    Rüyamda çarşıdan tencere takımı alıyorum kırmızı renkte

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.