RÜYADA TAKVİM GÖRMEK

Rüyada takvim görmenin anlamı, çok hayırlı bir rüyadır, şans anlamına gelir ve güzelliklere yorulur. Rüya sahibinin kazançtan yana yüzünün güleceğine, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin daim olacağına işaret eder. Rüya sahibinin işlerden yana kısmetinin çok açık olacağı anlamına gelir. Kişi, kolay yoldan ama çok karlı işler yapmanın yollarını bulacak demektir. Rüya sahibi, zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği büyük güce, olumsuz tabir olarak bu rüya cefa ile birlikte kazanılan büyük güce, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı refaha, cefa ile birlikte elde ettiği başarıya şeklinde yorumlanır.

Rüyada takvim yaprağı görmek, rahat ve güzel bir hayata işaret eden rüya, gören kişinin hayatının yolunda gideceğine, işinde istediği başarıyı yakalayacağına, emeğinin karşılığını alacağına işaret eder. Kişi, çok çalışıp, harcadığı emeğin karşılığını hak ettiği şekilde almayı başaracak demektir.

Rüyada takvim yaprağı koparmak, rüyayı gören kişi hayatta her dileğine ve isteğine kavuşacak, elini attığı her işten başarıyla, zaferle ve alnının akıyla çıkacak, ustaca zorlukların üstesinden gelmeyi öğrenecek ve huzursuzluğa meydan vermeden huzur içinde yaşayacak demektir. Rüyada takvimden bir yaprak koparmak, günlerin kıymetini takdir etmeye, faydalı ka­zanca, rızık ve menfaate de işaret eder. Rüyada takvim yaprakları kopardığını görmek, günlerin değerini anlamaya, dolayısıyla günlerini kazançla geçirmeye çalıştığına ve yararlı işler yaptığına işarettir.

 


Rüya Yorumları;

  1. samet dedi ki:

    rüyamda takvim gördüm yolda buluyorum uzerinde 9 rakamı vardı ne anlama gelyo acaba

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.