RÜYADA TAKSİ GÖRMEK

Rüyada taksi görmenin anlamı, rüyayı gören kişinin işlerini hızlı bir şekilde yoluna koyacağı anlamına gelmektedir. Bu yüzden hayırlı olarak tabir edilir. Aynı zamanda rüyasında taksi gören bir kişinin etrafından iyilikler görerek hayatı boyunca daima başarılı sonuçlar elde ettiğini ifade eder. Rüyada görülen taksi genellikle yolculuk veya çıkılacak kısa bir seyahattir. Taksiyi hareket halinde görmek, hızla gerçekleşecek bazı olaylara işaretken; taksinin durduğunu görmek, ise işlerinizde durgun bir dönem geçireceğiniz veya beklediğiniz haberin bir türlü gelmemesi anlamlarına gelmektedir. Rüyada taksiye binip gözden kaybolmak uzun bir yolculuğa çıkmak ve bu yolcuktan dönmeyip gittiğiniz yerde kalmak ile tabir edilir. Rüyada taksiyi çok hızlı giderken veya hızla giden bir taksinin içinde bulunduğunu gören kişi bazı tehlikeli olaylar yaşar veya kendisini tehlikeye atar.

Rüyada Taksi Görmenin Anlamları

Rüyada sarı taksi görmek, tez gelecek haber, hızlı ulaşacak bir havadis anlamına gelir. Fakat bu havadisler her zaman iyi olmamaktadır. Sarı bir taksiye binip giden kişi, bir yolculuğa çıkar ve bu yolculuk sırasında hastalanır. Sarı bir taksiyi durdurmak karar vermeye, hayatınızda birtakım önemli olaylar yaşanacağına, fırsatların değerlendirileceğine işarettir. Rüyada sarı bir taksiden inmek zorluktan kurtulmaya ve ferahlamaya; sarı bir taksiye binmek meşakkatli bir yolculuğa çıkmaya veya iş hayatında hızlı bir döneme girilmesine delalet eder. Rüyada sarı bir takside akrabalarını görmek gurbete çıkmaya ve aileden uzaklaşmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada taksi almak, bir kişi taksi satın aldığını görürse bu durumda kişinin yakın bir arkadaşından büyük bir sır alacağını söyleyebiliriz. Bu durumda kişinin bu sırrı ömür boyu saklaması beklenir. Ancak kişinin bu sırrı uzun süre saklayamayacağı ve çeşitli kişiler ile paylaşarak arkadaşı ile arasının bozulacağı ifade edilmektedir.

Rüyada taksici görmek, görülen taksici insanları istekleri ile buluşturan ve iş yaşamında kişilere yol gösteren önemli bir adamdır. Taksiciye para veren kişi, böyle bir adamdan para alır veya onun sayesinde mal mülk edinir. Rüyada taksici ile sohbet eden kişi, bir haberci ile tanışır ve ondan kendisini feraha erdirecek bir kazanca ulaşır.

Rüyada taksici olduğunu görmek, o kişinin yakın zamanda girdiği ya da gireceği bir işten zarar edeceği anlamına gelmektedir. Zarar etmese bile genel olarak çok büyük karlar edemeyeceği ve işlerinin planlandığı gibi sürdürülemeyeceği ifade edilir. Bu durumda dikkatli olmakta ve iş konusunda gerekli önlemleri almakta fayda vardır.

Rüyada taksiye binmek, bir kişinin aceleci bir yapısı olduğunu söylemek mümkündür. Aynı zamanda bu kişinin girmiş olduğu işlerde oldukça aceleci davrandığını ve bu durumda tüm işlerini hızlı bir şekilde bitireceğini söylenebilir. Ayrıca taksiye bindiğini gören bir kişinin tüm işlerini hızlı bir şekilde bitirerek zaman kazandığı ifade edilir.

Rüyada taksiden inmek, pek hayırlı ve güzel bir şekilde yorumlanmaz. Rüyasında taksiden inen bir kişinin işlerini başarılı bir şekilde sonlandıramayacağı söylenir. Ya da bu kişinin genel olarak almış olduğu bir işi sıkılarak tamamlamadan yarım bir şekilde bırakacağı ifade edilmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Bülent dedi ki:

    Merhaba rüyamda hiç tanımadığım birinin sakalını jiletle kesiyordum ve kanattım ama bir türlü sakalın diğer tarafını kesmeyi beceremiyordum ayrıca bu farklı rüya acelem vardı ama birileri beni oyalıyor bende uçağa yetişmem gerekiyor diyorum aceleyle taksi ye biniyorım yanımda biri daha var hatırlamıyorum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com