RÜYADA TAKMA DİŞ GÖRMEK

Rüyada takma diş, istikbalin parlak olacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına işaret eder. Rüyada takma diş, işlerde kar sağlamaya tabir edilir. Rüya sahibi yeni projeler geliştirecek ya da yeni üretimler yapmayı deneyecek bu sayede de işinde arzu ettiği muvaffakiyeti yaşayacaktır. Rüyada takma diş genel anlamı ile kişinin manevi yanından daha çok hayatının maddi tarafı ile tabir edilir. Rüya sahibi maddi zorluk yaşamayacak kadar kazanca sahip olacak, her ne kadar gözü en iyisinde ve en yüksektekinde de olsa hayatı boyunca en kötü ihtimalle bile, her zaman kendi yağında kavrulmayı başaracak kadar gelir elde ederek ve yaşlandığında geçimini, çalışmasına gerek kalmadan sağlayacak demektir.

Rüyada Takma Diş Görmenin Anlamları

Rüyada takma diş takmak, işinde terfi etmeye işaret eder. Rüya sahibi fedakar, özverili ve titiz çalışmasının ödülünü, patronu tarafından terfi ettirilerek alacak, bu sayede yalnızca rütbesi değil aynı zamanda geliri de artacak şeklinde tabir edilir.

Rüyada takma dişin çıkması, gören kişinin akıtacak gözyaşı olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi çok içerleyeceği, kırılacağı ve dert edineceği bir haber alacak, ilk önce derin bir üzüntü yaşayacak ama neyse ki bu durum uzun sürmeyecek ve kısa sürede üstü kapanacak demektir.

Rüyada takma diş kırılması, gören kişi için beklenmedik bir zamanda gelecek olan kötülük ve yıkıma uğramak anlamına gelir. Rüyada takma dişin kırılması rüya sahibinin büyük bir kayıp yaşayacağına ve zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada takma diş kaybetmek, aile büyükleri ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin aile büyüklerinden birine büyük bir zarar gelmesine, olayın muhtemelen de acı bir şekilde sonuçlanmasına işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin baba tarafından bir büyüğü olabilir.


Rüya Yorumları;

  1. Safiye dedi ki:

    Alt protez gördüm ne anlama gelir

  2. Gönül dedi ki:

    Kaynanamın dişini gördüm

  3. Melahat dedi ki:

    Merhaba su dolu bir kasede üç dört tane alt üst takma dişler ne anlama geliyor Teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.