RÜYADA TAKLA ATMAK

Rüyada takla atmak, pek çok farklı şekilde yorumlanır ve genellikle hayırlara tabir edilmez. Takla attığını gören kişi ölümcül bir kaza ya da felaket yaşar, sevdiği kimseleri kaybeder demektir. İslami açıdan ise günahlarından dolayı kişinin çok büyük bir bela ya da sıkıntıyla karşılaşacağına ve Allah yoluna girip tövbe etmesi, dini vazifelerini yerine getirmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Rüyasında takla artan kişi düzenbaz, hileci ve ailesini haram kazançla geçindiren bir kimsedir demektir. Yalana ve şehvete de işaret eden rüya, işlerin tersine döneceğine ve tüm maddi birikimin kaybedileceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Takla Atmanın Anlamları

Rüyada takla atan birini görmek, hiç beklenmedik bir tanıdıktan büyük bir dolandırıcılık ya da zarar görüleceğine yorumlanır. Özellikle iş konusunda ortaklarla çalışan veya yeni biri ile tanışan kişiler ellerindeki her şeyi kaybeder ve acı çekerler demektir. Maddi ve manevi anlamda kayba uğramaya, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına, kişinin yeni tanıştığı iş yapmayı düşündüğü kişilere karşı dikkatli olunması gerektiğine de işaret eder.

Rüyada takla atan bir araçtan sağ çıkmak, büyük bir sıkıntıdan son anda kurtulmaya ve bu nedenle sadaka verileceğine işaret eder. Gören kişiye bir uyarı veren rüya, günahları ve hatalı davranışları nedeniyle cezalandırıldığına ve yeni biri şansa daha sahip olduğuna, bu fırsatı iyi kullanması gerektiğine işaret eder. Uyarıcı rüyalar arasındadır ve kaygan bir zeminde hareket edildiğine, sözüne güvenilmez biri olunduğuna, çevresinden zarar göreceğine de tabir edilir.


Rüya Yorumları;

  1. Güler Erbaş dedi ki:

    Rüyada suda taklalar atan kişiler gördüm. Su tertemiz beraktı. Ayrıca kapı açtım çift kapıymış diğeri kitliydi.Anahtar aradım açmam için. O sırada uyandım

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com