RÜYADA TACİZ EDİLMEK

Rüyada taciz edilmek, rahatsız edici rüyalar arasındadır. Başka birinin bencilliği nedeni ile görülecek zarara, kişinin iftiraya uğrayarak ciddi bir sıkıntı yaşayacağına ve bu iftirayı atan kişiyi bulup, gerçekleri ortaya çıkarmak için uğraş vereceğine, kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine ancak tüm bunlar olurken ruhsal açıdan çok zarar göreceğine yorumlanır. Taciz edildiğini gören bekar bir bayan ise evlilik öncesi yaşayacağı bir ilişki nedeni ile psikolojik ve fiziksel olarak zarar görebilir. Evli bir bayanın taciz edildiğini görmesi ise, kendisine düşman olan biri tarafından evliliğindeki huzurun bozulacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine işaret eder.

Rüyada Taciz Edilmenin Anlamları

Rüyada taciz etmek, gören kişi göz göre göre çok büyük bir günah işler veya hata yapar demektir. Özellikle sevilen kişilerin kalbini kırmak anlamına geldiği gibi telafi etmek istense de bir türlü düzelmeyecek hatalara ve sıkıntılara alamettir. Taciz etmek başka kişilere veya çevreye verilen zarar anlamına geldiği gibi, kişinin sürekli olarak başkaları aleyhinde konuşmalar yaparak onların huzurlarını ve aile mutluluklarını bozduğunu, kötülük yapmaktan hoşlandığını ve Allah katında çok büyük günahlar işlediğini de bildirmektedir.

Rüyada taciz edilen birine yardım etmek, zor durumda olan birine yardım etmek anlamına gelir ve alınacak çok büyük bir hayır duasının da göstergesidir. Kişiye başvuruda bulunan ve desteğini isteyen bir arkadaşının yardımına koşacağını, her zaman insanlara iyilik yapmak için uğraşacağını ve karşılık beklemeden davrandığı için de Allah katında sevabı çok olan bir kul olacağını işaret eder.Rüyada cinsel tacize uğramak, gören kişinin hafifleyeceği ve rahatlayacağı olaylar yaşayacağına ya da haberler alacağına işaret eder. Güzel günlerin yakın zamanda kapıyı çalacağına tabir edilir ve bu rüya hayra işaret eden rüyalar arasında kabul edilmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Emine Yılmaz dedi ki:

    Rüyamda bi adam kizima yaklasiyo eliyle ellemeye calisiyo ben bunu görüp şikayetçi oluyorum anlami nedir

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com