RÜYADA SÜRAHİ GÖRMEK

Rüyada sürahi, bolluk, bereket, kazanç ve mal olarak tabir edilirken aynı zamanda ferahlık bulmaya da işaret eder. Gören kişinin yüreğine su serpecek, korkularını ve endişelerini yok edip, içini rahatlatacak haberler alması anlamına gelir. Eli bol, gönlü geniş bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Rüyada sürahi görmek, rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin hayatının değişeceğine işaret eder.

Rüyada Sürahi Görmenin Anlamları

Rüyada sürahi satın almak, rüya sahibinin zorluklara kolaylıkla göğüs gerebilen, en kötü ve en çetin zamanlarda bile inancını ve sabrını kaybetmeden, sorunların üzerine gidip, kendini bırakmadan, ümidini yitirmeden savaşan kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada sürahiden su doldurmak, yüzlerin asılmasına neden olacak bazı şeyler duyulacağına ya da haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada sürahiden su içmek, gören kişinin sevdiğine kavuşacağına ve muradına ereceğine işaret eder. Kişi, gönlünün sahibi olan insanla karşılaşacak ve onunla ömür boyu mutlu olacağı, hayırlı ve güzel bir yuva kuracak demektir.

Rüyada sürahi kırmak, büyük bir hayal kırıklığı yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin dostu sandığı kişilerin aslında gizli düşmanları olduğunu öğrenmesine sebep olacak bir olay yaşayacağına, gerçeği kendi gözüyle görüp, bundan sonra ona göre hareket edeceğine işaret eder.

Rüyada sürahi ve bardak görmek, rüya sahibinin yüce gönüllü, cömert, iyiliksever, dert dinleyen, herkesin yardımına koşan kimse olduğu şeklinde değerlendirilir. Bu güzel ve üstün meziyetleri dolayısıyla kişi, çevresindekilerden çok fazla değer görüyor demektir.


Rüya Yorumları;

  1. Rukiye dedi ki:

    Ruyada büyük cam Suri pencer kenarı nda şu dolu bede bir badak şu içdim

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com