RÜYADA ŞİŞE GÖRMEK

Rüyada şişe görmek, hayırlı haberlere, güzel kısmetlere, büyük şans ve gelir kapılarına işaret eder. Şişe görmek güzel olan rüyalar arasındadır ve rüya sahibi için güzeli, iyiyi ve hayırlı olanı müjdelemektedir. Rüya sahibinin hayatına değer katan, iç dünyasını güzelleştiren ve zenginleştiren, zor günlerinde elini sımsıkı tutan, onunla ağlayan, onunla gülen kişilerin varlığı ile tabir edilir. Bu kişiler, rüyayı gören kimseyi koruyup, kollayan, gözünden hiç ayırmayan gönlü geniş kimselerdir demektir.

Rüyada Şişe Görmenin Anlamları

Rüyada cam şişe görmek, bir dostun yardımı ile içinde bulunulan çetrefil durumdan kurtulmak, kendisine her zaman iyi görünen ve dost zannedilen birinin aslında hainlik yaptığını öğrenmek manasına gelir. İnsanlar hakkında gerçekleri görmek ve yanılmak manasına gelen rüya bir anlamda kişinin uyanacağını, kendisine yapılan haksızlıkları bir bir ortaya dökeceğini, bugüne kadar insanları kırmamak için içine attığı gerçekleri herkesin yüzüne söyleyeceğini bildirir. Şeffaf ve dürüst bir hayat yaşamayı tercih etmek anlamına gelen rüya, evli kimselerin eşleriyle aralarına herhangi birini sokmayacaklarını, ailelerini bile belli bir mesafede durmaları için uyaracaklarını bildirir. Ortaklı iş yapan kimselerin hisseler konusunda yeniden anlaşma yapmak isteyeceğine veya ortaklıktan ayrılarak, kendi işini kurup, yola tek başına devam etmek isteyeceğine işaret eder.

Rüyada pet şişe görmek, burnunun dibindeki gerçekleri görememek, aşırı saf davranmak ve insanların kendisinden yararlanmasına son verememek demektir. Rüya sahibini kendi çıkarları doğrultusunda yönlendiren bir aile büyüğüne de işaret eden rüya, sağlıksız bir hayat sürüleceğinin de habercisidir. Kişinin uzun yıllar tedavi görmesine neden olacak bir rahatsızlığının meydana geleceğine, moral bozukluğu yaşanacağına da işarettir. Göz hastalıklarına, migren gibi rahatsızlıklara da yorumlanır. Pet şişe gören kişilerin yakınlarında kendisine yanlış yönlendiren insanlar olur. Paraya aşırı değer veren insanlarla karşılaşmak, rızkında kesintiler olması, iş yerinde haksızlıklara maruz kalmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada şişenin kırılması, iyi değildir. Ağız tadının kaçması, gülen yüzün solması, huzurun ve mutluluğun kalmaması anlamına gelmektedir. Şanssızlık ve nazar olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin üzerindeki kem gözlerin çatladığına yorumlanır.

Rüyada şarap şişesi görmek, bir kadın ile tabir edilir ve bu kadının anne adayı olduğu yorumu yapılır. Bu rüya aileye bir bebeğin dahil olacağının habercisidir. Bu kadın bazen de evde hizmet gören, işleri yapan, evin hanımının sağ kolu gibi olan yardımcıya işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Ruyada vitrine şişesi görmək

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com