RÜYADA ŞAKA GÖRMEK

Rüyada şaka görmek, gören kişiyi şaşkınlığa uğratacak bir olaya işaret ederken, rüyada görülen şakanın mahiyetine uygun şekilde yorumlanması gerekir. Kişi rüyasında güzel bir şaka görüyorsa iyi haberlere ve yüzünü gülümsetecek olaylara işaret eder. Neşe içinde geçecek bir hayata ve yeni arkadaşlar edinmeye de yorumlanan rüya aynı zamanda beklenmedik bir terfiye de işarettir. Rüyada kötü şaka görmek ise üzülmek anlamına gelir. Beklentilerin suya düşmesi, kişinin tüm geleceğini bağladığı bir yatırımın boşa çıkması ve hem zaman, hem de para kaybına neden olacak gelişmelere de işaret eder.

Rüyada Şaka Görmenin Anlamları

Rüyada şaka yapmak, sevdiği kişilere şaka yaptığını görmek gören kişinin çevresi ile iletişimin iyileşeceğine ve sık sık sosyal ortamlarda stres atacağına, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine işaret eder.

Rüyada kötü şaka yapmak, gören kişinin çevresindeki kişileri rahatsız edecek davranışlarda bulunduğu için uyarı alacağına işaret eder. Genellikle sözlü olarak işyerinde de ikaz edilmek anlamına gelen bu rüya, aile içinde hoşa gitmeyen davranışlar sergilendiğine ve anne baba ile yaşanacak tartışmalara da işaret eder.

Rüyada şaka yapıldığını görmek, haber beklenen bir iş başvurusu söz konusu ise olumlu bir yanıt alınacağına, hamile kişiler için erken doğuma, bekar kişiler için büyük bir aşkın filizlenmesine işaret eder. Tanıdığı birinin kendisine şaka yaptığını görmek o kişiden gerçek hayatta bir yardım almak ve zor zamanında önemli destekler görmek anlamına gelir. Tanımadığı birinin şaka yaptığını görmek ise, yeni bir işe başlamaya veya hediye almaya işarettir. Kişi yapılan şakadan sonra gülümsediğini görüyorsa sevineceği, üzülüyorsa aksilikler yaşayacağı ve canının sıkılacağı şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    rüyamda kocam yatakta uzanmış isten çıktığını söylüyordu sonra ben üzülünce şaka yaptığını söyledi beni kızdırmak icin söylediğini hissediyorum ruyamda

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com