RÜYADA ŞAHMERAN GÖRMEK

Rüyada şahmeran görmenin anlamı, kişinin uzun zamandır yaşadığı kötü olaylara delalet eder. Rüya sahibi son aylarda çok üzücü ve kötü olaylar yaşadığına ve tabir-i caizse hayatının zindan olduğuna yorumlanır. Kişinin büyük bir aşk acısı çektiğine ve yaşantısının bu sebepten çok etkilendiğine tabir edilir. Kişinim rüyasında gördüğü şahmeran, yaşanmış ya da yaşanacak olan kötü olaylara rivayet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin etrafında bulunan bir kadının fenalığına yorumlanır. Rüyayı gören kişiyi sevdiğinden ayıran, etrafında bulunan yakın veyahut yakınlık derecesi göreceli olan bir kadının fenalığı, fesatlığı, kıskançlığı ve araya nifak sokması sonucunda yaşanmış durum sebebiyle görülen rüya denilebilir. O kişinin başka birileriyle iş birliği yaparak, rüya sahibine atacağı iftira nedeniyle yaşanılacak ayrılığın habercisi olarak da nail olur. Rüyanızdan ders alarak attığınız adımlara ve verdiğiniz kararlara dikkat edin. Yoksa sonradan anlam ve mana veremeyeceğiniz bir ayrılığa düşebilirsiniz. Bazen rüyalar durum sonunda da görülebilir. Bu sebeple iş işten geçmeden durumu telafi ederek, sevdiğinizle kavuşun. Çünkü rüyada görülen şahmeran, size uyarı veren bir rüyadır. Rüya sahibinin akıllıca ve kalbini dinleyerek çıkacağı yolda, hatalarını gözden geçirip hayırlısıyla sevdiğiyle kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Şahmeran Görmenin Anlamı

Rüyada Şahmeran Yılanı Görmek

Rüya sahibinin iyi niyetli birisi olduğuna tabir edilir. Bu sebeple iyi niyeti daima suistimal edildiğine ve hep tabir-i caizse kazık yediğine işaret eder. Son zamanlarında yaşadığı üzüntü ve sıkıntıların sonucunda yine iyi niyetinden olduğuna delalet eder. Kişinin içinin ve dışın bir olduğundan dolayı etrafındaki kadınlar tarafından çekilmez. Bu sebeple, rüya sahibinin mutluluğunda gözleri vardır. Kişinin mutsuz olması için her türlü şeyi yaparlar. Hatta rüya sahibinin sevdiği kişiyle dahi aralarına nifak sokarlar. Bazı rüyalar olduğu gibi, rüyada görülen şahmeran yılanı sizin iyi niyetinizin karşılığı olarak nitelendirilir.

Rüyada Şahmeran Resmi Görmek

Kişinin rüyasında gördüğü şahmeran resmi, gerçek hayattan esinlenmesi sonucunda görülen bir rüyadır. Bilinç altına yerleşen ve gece uyuduğunda ortaya çıkan rüya olarak da adlandırılabilir. Rüya sahibinin çok meraklı ve araştırmacı bir kişiliğe sahip olduğuna da delalet eder.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüya sahibinin gördüğü büyük yılan, etrafındaki düşmanlığa rivayet eder. Kişinin etrafında bulunanlara dikkat etmesi gerektiğine işarettir. Rüya sahibini içten içe çekemeyen ve fesatlanarak, kıskanan kişi ya da kişilerin varlığını simgeler. Ancak kısa süre içerisinde, rüya sahibi bu kişilerden emin olur ve onlarla arasına mesafe koyarak hayatına yön verir. Fakat bu durumu çözene kadar bazı ayrılıklar yaşanması söz konusu olabilir. Durum ortaya çıktıktan sonra çok geçmeden yanlış anlaşılmaları düzelterek ayrılıklara son verin. Böylece kalbinizde, kafanızda sevdiğiniz kişi de olsun. Unutmadan rüyanızı hayra yormayı ihmal etmeyin.

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Kişinin etrafında bulunan sarışın bir kadının kıskançlığına ve sevdiği kişiyle arasına sokacağı iftiralara delalet eder. Rüya sahibinin çok dikkatli olması gerektiğine ve yaşadığı veyahut yaşayacağı gönül ayrılığının sebebinin sarışın bir kadından kaynaklanacağına tabir edilir.


Rüya Yorumları;

 1. Aygül dedi ki:

  Sahmarani erkek olarak gördüm ve cok iyi davraniyor du onunla bir yolculuğa cikiyorduk kendi bulunduğu ortamda gördüm birçok küçük yilanda

 2. emine dedi ki:

  Sahmaranin beyazini gördüm beni ısırdı

 3. Nermin guldogan dedi ki:

  Rüyamda şahmeran duası çini turkuaz çini üzerine yazılmış boynuma astılar kolye gibi birde ayetel kürsü okudum anlamını merak ediyorum

 4. Sevda dedi ki:

  Rüyamda şahmeran yılanıyla evlenicektim ve ben sonradan vazgeçtim etrafım da dağlar siyah dağlar gördüm anlamı nedir

 5. Hacer solmaz dedi ki:

  Rüyamda çok sevdiğim fatoş ablamın evune gidiyorum onun ikiz çocuklarının dördüz olduğunu görüyorum.çocuklar büyümüşler delukanlı olmuşlar.ben onlardan birini küçükken emzirmişim onu hatırlıyoruz ve o anda o zamana dönüyoruz ve ben çocuğu emziriyorum.sonra yine aynı zamana geri dönüyoruz.ev kalabalık oldugundan bi bağırış çağiriş kavga gurultü neyse eşi eve geliyo ben gidecek oluyorum fatoş abla bana kal demio ben çok güceniyorum ama meğérse eşi belden aşagısı yılanmış evde dönüşüyorlarmış ve hepside öyleymiş fatoş abla bana zarar gelmesin diye beni evde alıkoymuyormuş.ama benim eve gıdecek otobüs saatinin bittiği saatteymişiz.ben kızgın yola çıkıyorum bi baķıyorum dolmuşlar hala çalışıyo.dolmuşa biniyorum fatoş ablayla nemet abi arkamdan geliyolar yılan olark onların kiralık evi varmış oda onlar gibi yılan bir kadındaymış onu çikarıp başkasını koymak istiyorlar oraya giduyoruz.menet abinin kuruk kısmının en ucuna doğru olan yerinde koyu bir kısım var nemet abi fatoş ablaya bende kaka birikintisi var bi türlü boşaltamıyorum diyo.sinra öyle dururken memet abinin kuyruk tarafında sülüğe bezer ama daha uzun arada beyazkıklar var öyle bir sey var ve fatoş abla ondan korkuyo memet abi ona kızıyo ve o şeyi irdan kutruğuyla attırmaya çalışıyo.

 6. merve çelik dedi ki:

  rüyamda kedimi arıyordum. birkaç yılan gördüm ve belki yışanlarla oynamaya gitmiştir diye yılanları takip ettim. küçük bir apartman boşluğundan kocamaannn bir dünyaya açıldı yol her yer o kadar güzeldi ki günlük güneşlik nehirler akıyor şelaleler var. ama her yerde yılan vardı çok çok büyük yılanlar o diyarda dolaşmak için yılanların üzerine basmalıydım ya da uçmalıydım. buz mavisi yılanımsı bir adam bana orada ne yaptığımı sordu. yılanlar onun etrafına dolanmıştı hep onun çevresinde dönüyorlardı. kedimi aradığımı söyledim ki kedim benim bu dünyadaki en değerli şeyimdir. gel dedi birlikte arayalım bu diyardadır. ama yılanlar var dedim. onlar bir şey yapmaz sana dedi. ama korktum gitmedim. sonra geri giderken uzun darı bir yılanla karşılaştım ve onunla konuştum bana oğlumu bulabilir misin ben diyara giremiyorum korkuyorum sen girersin diyodum o da tamam gidip sana onu getiricem diyordu.

 7. Devrim dedi ki:

  Erkek şahmeran gördüm rüyamda bana sarılıyordu ilk zamanlarda korkuyordum sarılmasında korkmam için beni uyarıyordu kuyruğu kırmızıydı 😂

 8. Hira dedi ki:

  Ben köyde bir buğday tarlasında uzun uzun kamışların olduğu yerlerin yanında oturuyorduk sonra uzun siyah bir yılan kamışlara dolanmıştı.Ben çok korktum aneanem korkma dedi sonra birden çok renkli yılan gelmeye başladı birisi annemin boynuna sarıldı ben anneme anne neden korkmuyorsun dedim oda bana oradaki Şahmeran bizi izliyor eyer yılanlara zarar verirsen bizi öldürür ve oraya baktım diğer yılanlardan kalın, büyük ve uzun siyah renkli üstünde kırmızı desenleri olan bir yılan bizi izliyordu ve hiç yerinden ayrılıyordu rüyanın anlamını merak ediyorum.

 9. Gülsen mete dedi ki:

  Hayırdır inşallah rüyamda şahmeran yılaninin yarısinı gördüm gözalıcı renklerde çok parlak ,pırıl pırıl idive hareket ediyordu ,ben onunşahmeran oldugünu anliyorum ama rüyam çok aydınlıktı ve rahattı ,manası nedir acaba

 10. Bekir dedi ki:

  Ruyamda sahmeran yilani beni olduremessin dedi kopra gibi yukseldiginfe klicla kafasini iki uc yerinden kedtim kafası olmayan govdesi 30 40 metre taraf5aki komsunun arka kapisina kadar dustu

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.