RÜYADA SAÇINI BOYAMAK

Rüyada kendi saçını boyamak, gören kişi sorunları ile yüzleşme cesareti bulur ve daha önce yaptığı hatalardan ders çıkararak, hayatına bambaşka bir yön çizmeye karar verir demektir. Saçları açık tonlara boyayan kişi için engeller çok daha kolay aşılır hale gelir ve keyifli günler geçirir. Koyu renk bir renge saçını boyamak ise, gören kişinin kendi mutluluğunu bozacak davranışlar içine gireceğini haber vermektedir.

Rüyada Saçını Boyamanın Anlamları

Rüyada saç boyamak, istenmeyen ve sevimsiz olaylar yaşanacağına, kişinin mutluluğuna gölge düşüp, sıkıntılı günler geçireceğine yorumlanır. Rüya sahibinin üzerinde dolaşan kara bulutlara, işlerde anlık gelişen aksiliklere ve maddi anlamda da gerileneceğine tabir edilir. Bekar kimseler için uzun sürecek bir yalnızlık ve kısmetsizlik olarak da yorumlanan rüya hem aile hayatı, hem de iş hayatı açısından sorunlu, mutsuz ve huzursuz bir döneme girileceğini ifade eder. İslami açıdan ise kişinin başına gelen kötü olaylar karşısında sebat ederek durması ve dua etmeyi bırakmaması gerektiği şeklinde yorumlanır. Çok büyük hayaller kurulan bir işin olumsuz sonuçlanacağı ve resmi kurumlarla ilgili girişimlerde başarısız kalınacağına da işaret eder.

Rüyada saç boyatmak, yanlış kişilerle girilen temaslar ve ilişkiler sonucu kişinin hayatında karmaşık olaylar yaşanacağına, ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına, ayrılıklara ve anlaşmazlıklara işarettir. Saçını kızıl bir renge boyattığını gören kimsenin ağzının tadı geri gelir ancak siyaha boyatan kişiler ciddi bir rahatsızlık geçirip uzun süre çalışamaz hale gelirler demektir. Saçını sarıya boyattığını gören kişi ise elini attığı her konuda başarılı biri haline gelir ve yıldızı parlar. Sosyal açıdan da çok beğenilen ve herkes tarafından birlikte olunmak istenilen biri olunacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

 1. Ayse calis dedi ki:

  Ruyamda sacimi kahverengiye boyadim diplerini uçlar da sarı renk vardı

 2. Pınar dedi ki:

  Rüyamda saçımı şuan olduğundan biraz kısa ve kendim boyarken gördüm ancak ara ara mecli boyamisim ve dipten kızılımsı aşağı doğru sarı ve uçlar beyaz renkti.

 3. Anonim dedi ki:

  Rüyamda kızkardeşin sacını boyuyordu ama boyanın zararsız ve
  Helal boyadiyordu etrafındakiler

 4. Aslı dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın kafasında olan boyayı alıp saçlarıma sürüyordum (diplere) saçım sapsarıymış aldığım boya siyah , dipler siyah oluyor sonra banyoya gidiyorum ve diplerin birazınıda kırmızıya boyuyorum saçım kırmızı siyah sarı oluyor ama çoğunluğu açık sarı sadece üst dipleri siyah ve kırmızı sonra banyoda eğilip saçlarımı yıkıyorum ve pişman oluyorum neden yaptım diye

 5. . dedi ki:

  rüyada saçım hem daha kısaydı hem de mordu hatta olduğundan daha düzdü

 6. Behruz Kiliç dedi ki:

  Saclarum uzun ve duzleşdirmişgi saçlarmi tarken siyah olyo kendim isdiyerek siyah yapyom saçlarmi aynanin karşisina diyorumki nekadar ýakişdi nasil güzel oldum .

 7. Ahsen dedi ki:

  Rüyamda saçımın sol tarafını kızıl bir renge boyuyordum köklere gelmeden yanımda sevdiğim adam ve ailem de vardı

 8. Şükran dedi ki:

  Rüyada saçlarım sarı yapıyordum ama boya kızıl oldu ve bir süre sonra sapsarı oldu yine gene perçem tarafım kırmızı başımın ortası siyak ve ense tarafımda sarı oluyordu

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com