RÜYADA SAAT HEDİYE ALMAK

Rüyada saat hediye almanın anlamı, kişinin hiç ummadığı bir zamanda alacağı güzel ve sevinçli haberlere delalet eder. Rüyada saat hediye alan kişi, kısa zamanda gönlündeki olan kişiden güzel hadisler alır ve içi ferahlar. Kişi rüyasında hediye aldığı saat sevdiği kişi tarafından verilirse, güzel olaylar yaşamaya ve güzel haberler almaya yorumlanır. Rüyada alınan hediye saat, kol saati ise sevinç ve mutluluk getirir. Ayrıca rüyasında saat hediye ettiğini gören kişi, yardıma muhtaç olan kimselere yardımı dokunur ve daima yanlarında olur. Rüya sahibi doğum gününde hediye saat aldığını görürse, eğer bekar ise kısa sürede gönlündeki kişi ile hayırlısıyla evlenir ve güzel günlerin kapıda olduğuna tabir edilir. Bazı rüyalar haberci rüya niteliği taşır. Bazıları ise, bilinç altına bağlı olarak görülen rüyalardır. Bu sebeple rüyaların anlamı oldukça önemlidir. O yüzden rüyanın anlamına bakarken, mutlaka diğer nesnelerle de ilgilenin. Sadece bir tek nesne olarak rüyanızı yorumlamayın.

Rüyada Saat Hediye Almanın Anlamı

Rüyada Kol Saati Hediye Almak

Rüyada görülen kol saati karşınıza çıkacak olan birçok fırsatın habercisidir. Kişi hediye kol saatini sevdiğinden ya da sevdiği bir kişiden alırsa, yakın zamanda yaşanacak olan hayırlı olaylara işaret eder. Rüyayı gören kişi bekar ise hayırlısıyla gönlündekiyle nikah kıyar. Rüyanızı anlatırken dikkat edin. Rüyanızı hayra yoracak kişi ya da kişilere anlatın. Böylece daha çabuk ve hayırlara vesile olmasını sağlamış olacaksınız.

Rüyada Saat Sesi Duymak

Rüyasında saat sesi duyan kişi, zamanının iyi değerlendirmesi gerektiği anlamına gelir. Kişi bazen boş işler peşinde koştuğuna ve boşa vakit harcadığına delalet eder. Bu sebeple saat sesi duymak, zamanın ne kadar değerli olduğuna ve ona göre hareket etmesi gerektiğine yorumlanır. Ayrıca rüyada duyulan saatin sesi gürültülü olarak çalışıyorsa, sizin için uyarı niteliğindedir. Yakın zamanda yaptığınız hata ya da günahınızı hatırlatan uyarıcı rüyadır.


Rüya Yorumları;

 1. Haile dedi ki:

  Rusyada gordum kocamin kolunda Saat ve sordum yalnis sozler dedi men israr etdim ve doqrusu nu dedi hediye aliblar

 2. Maysa dedi ki:

  Rüyamda saat satın alıyorum ve yine birtanne beğeniyorum ama birin evinde görüyorum ve arıyorum aynı onun gibisini ne anlama geliyor

 3. Serpil yılmaz dedi ki:

  Oğlum ruyasında samimi bir kadın arkadaşından çok değerli pahalı taşlı parlak bir saat hediye almış anlamını mearsk ettik teşekkür ederiz

 4. Recep çakir dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir amcadan bir saat ve tesbih alıyordum bunun ne anlama geldiğini öğrene bilir miyim peki

 5. Fadime dedi ki:

  Rüyamda abimin bana siyah kol saati aldığını gördüm ve ben o saati taktım

 6. Hikmet dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım birinden saat ve mektup almak

 7. Aydan dedi ki:

  Sevmediyim kisi hediye ediyorsa saati onun anlami ne?

 8. cemile yeşilbas dedi ki:

  Rüyamda zengin bir arkadaşim bana dogum günümde cok pahali gümüş rengi bir kol saati hediye ettı bende koluma taktim. Aynisindan bide kiz kardesime hediye etti…yorumlarmisiniz tşkrler.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.