RÜYADA RÜYA ANLATMAK

Rüyada rüya anlatmak, gerçekleşmesi istenen hayallerin rüya sahibi için çok büyük önem teşkil ettiğine, bu hayale yönelik gerçek hayatında yaşlı bir bayandan önemli bir destek alacağına ve kalbinden geçen dileklerine tek tek ulaşarak büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder. Çalışma hayatına yönelik yeni gelişmelerin kişinin ufkunu bambaşka bir noktaya taşıyacağına ve hayallerindeki gibi bir kariyer için karşısına çıkan kimselerden büyük yardımlar göreceğine, aileden de destek alarak yolunda en güzel şekilde yürüyeceğine yorumlanır. Hayırlı bir rüyadır ve her sıkıntıda kişinin herkesten yardım göreceğine, yalnız kalmayacağı gibi göreceği destek sayesinde gururlanacağına da yorumlanır.

Rüyada Rüya Anlatmanın Anlamları

Rüyada tabirciye rüya anlatmak, rüya sahibinin para kazanmak için varını yoğunu ortaya koyduğuna ve tüm gücü ile çalıştığına, birikimlerini doğru şekilde değerlendirmesi sonucunda giderek gelirinin artıracağına, yeni iş bularak maaşını da yükselteceğine işaret eder. Maddi anlamda zengin, gösteriş içinde, hayalin daha ötesine taşınmış bir yaşamın ilk adımlarının yakın zamanda atılacağına işaret eden rüya, gören kişi için fırsatlarla dolu bekleyişlerin de söz konusu olacağına işaret eder.

Rüyada rüya anlatıp tabirini dinlemek, hayra yorumlanmaz ve gören kişi için olumlu sonuçlanmasını beklediği bir işin aleyhte sonuçlanacak olmasına, kişinin girdap gibi içine düştüğü ve tekrarladığı hataların çok pahalıya mal olacağına da işaret eder. Güvenilmez kişilerle işbirliği yapacak olan rüya sahibinin son anda durumu fark edip geri adım atacağına ve daha az zarara uğrayacağına da işaret eder. Alınacak yalan yanlış bir haber üzerine harekete geçecek olan rüya sahibinin uzun bir süre aslı olmayan bir olayı araştırmakla vakit kaybedip, daha sonrasında durumu fark ederek sinirleneceğine de yorumlanmaktadır.


Rüya Yorumları;

  1. Ulastokınar dedi ki:

    Kisaca anlatmak gerekirse rüyamda yırtıcı bir hayvan olan kaplanın konustugunu gördüm ve bir tepenin üstünden atlayıp sevdigim kiza dokunmayıp başka birini alip gotrdugunu gördüm

  2. Güler dedi ki:

    eşimi rüyamda görüyordum sonra başkasına o rüyayı anlatiyordum

  3. leila dedi ki:

    Ruyamda eski Cumhurbaşkanı gördüm ve ruyamda ruya anneme ve kizkardesime anlatıyordum ne anlama gelior

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com