RÜYADA PORSELEN TABAK GÖRMEK

Rüyada porselen tabak görmek, gören kişi için sebat etme ve sabır içinde bulunmaya ve sağlam karakterde güçlü bir kişi olma anlamlarına gelmektedir. Porselen ağırdır ve yapı itibariyle de sağlamdır. Bu nedenle onunla ilgili rüya görmek, rüya sahibinin kişiliğinin ve karakterinin hakkında ipuçları vermektedir. Rüyada porselen satın almak, güçlü karakterli ve dirayetli bir kadınla evlenmeye veya uzun sürecek bir işe girmeye işaret eder. Rüyada porselen kırmak, iyi bir kişinin kalbini kırmaya veya suçsuz bir insana suç isnat etmeye işaret eder. Rüyada porselen bir tabağı elinde gören kişi, hiçbir zaman kaybolmayacak ve gittikçe de değerlenecek bir gelire veya mala sahip olur şeklinde yorumlanır.

Rüyada Porselen Tabak Görmenin Anlamları

Rüyada porselen tabaktan yemek yemek, bu rüya genellikle hayır ve berekete, artacak nimetlere ve rüya sahibinin hiç beklemediği bir yerden gelecek olan gelire işaret eder. Rüyasında porselen bir tabaktan yemek yiyen kişi helal yollardan geçimini sağlar ve gelir elde ederken hiç yorulmaz demektir. Eskimiş bir porselende yemek yiyen kişi, hiç beklemediği çok eski bir havadis alır veya bu rüya uzak bir akrabadan rüyayı gören kişiye kalacak mirasa işaret eder. Yeni porselen tabaktan yemek yiyen kişi ise, geçimini kazançlı yollardan elde eder demektir.

Rüyada dolapta porselen tabaklar görmek, kapalı bir dolapta porselen tabaklar gören kişi hem gelir elde eder hem de maddi anlamda kendisini oldukça rahatlatacak büyük bir ganimet elde eder şeklinde tabir edilir. Bu rüya genellikle finansal konularla ilgilidir. Özellikle maddi zorluklar yaşayan kişiler için bu rüya kısa sürede tüm bu sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Vedat dedi ki:

    Rüyamda siyah porselen tabaklar satın alıyorum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com