RÜYADA PALYAÇO GÖRMEK

Rüyada palyaço görmenin anlamı, rüya sahibinin çektiği cefaya, zahmete ve çileye rağmen, soranlara her şeyin kusursuz olduğunu söyleyen ya da hayatının alt üst olmuş olmasına rağmen sanki her şey yolunda gidiyormuş gibi davranan kimse olduğuna yorumlanır. Dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını, üzüntülerini ve kederini içine atan, kimseye içini açmayan, her şeyi kendi kendiyle yaşayan ve dışarıya hiçbir şey belli etmeyen bir kişidir. Başarılı olmak olarak da yorumlanan rüya, yapılacak bir işin arkasından gelecek başarının habercisidir demektir. Palyaço gören kişi bir projede takdir edilir. Rüyada palyaço görmek mutlu bir haber alacağınız anlamında yorumlanır. Palyaço gören çocuk görmek çok masumane duygularla birine yaklaşacağınız ve olumlu cevaplar alacağınız anlamındadır.

Rüyada Palyaço Görmenin Anlamları

Rüyada palyaço olmak, kendini palyaço olarak gören kişinin zorlu bir dönem geçireceğine, borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve yakınlarından gizleyeceği şeklinde tabir edilir. Rüyada palyaço olduğunu görmenin bir diğer anlamı da ölüm haberi alınacağı yönündedir. Hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada palyaço kıyafeti görmek, benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin mutlu gibi duran görünüşünün altında aslında ne kadar çok problem yaşadığı ve ne kadar büyük acılar çektiği gerçeği yatmaktadır şeklinde yorumlanır.

 


Rüya Yorumları;

  1. Palyaço dedi ki:

    Rüyamda bir mağaza açılışında palyaço görüyorum, herkese gülüyor eğlendiriyor fakat bana kötü bakıyor. Korkmuyorum ama üzülüyorum.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com