RÜYADA ÖZÜRLÜ BEBEK GÖRMEK

Rüyada özürlü bebek görmek, genellikle merhamet duygusunun artmasına, kişinin başka insanlara yardım etmek konusunda daha istekli olacağına ve kazancının bereketini göreceğine yorumlanır. Allah katında büyük bir iyiliğin işareti olan rüya, hayallere kavuşmak için biraz daha bekleneceğini ama sonucun kişinin istediği gibi gideceğini de bildirir. Fakir ve hasta insanlar için elindeki imkanları seferber edecek olan rüya sahibinin, ailesi dışındaki tanıdıklarına da yardım eli uzatacağına, iş veren kimselerin himayesinde çalıştırdığı insanların her türlü dertleriyle uğraşacaklarına işaret eder.

Rüyada Özürlü Bebek Görmenin Anlamları

Rüyada özürlü bebeği olduğunu görmek, evlatlarından saygı görmek, iyi bir ebeveyn olmak anlamındadır. Rüya sahibinin haksızlık etmeden, başkasının malına mülküne göz dikmeden, kendi yağında kavrulacağını, her zaman iyi niyetle hareket ederek insanlara örnek davranışlar sergileyeceğini de ifade eder. Bir erkek için özürlü bebeği olduğunu görmek, evleneceği kimseye şefkat duygusu taşıyacağını, gönülden derin bir bağ ile sevdiği kişiyle mutluluğu yakalayacağına yorumlanır. Hamile bir kadın için yapacağı doğumunun hayırlı olacağına, herhangi bir aksilik yaşamayacağına, çocuğunun bahtının da, şansının da her zaman açık olacağına işaret eder.

Rüyada özürlü bebek bulmak, kapı önünde özürlü bebek bulduğunu gören kişiler, muhtaç durumda olan birine yardımda bulunurlar demektir. Haksızlığa uğrayan birinin arkasında durmak suretiyle şimşekleri üzerine çekecek olan rüya sahibinin doğruluktan vazgeçmeyerek, kişiliğini ve farkını her zaman ortaya koyacağına işaret eder. Yanılgıya düşüldüğünde anne ya da abladan gelecek tavsiyeler doğrultusunda hatalardan dönüleceğine, yanlış yapılsa bile en az zararla kurtulmaya delalettir. İyilikle karşılaşmaya, sevap işlemeye, tanımadığı insanlardan dahi hayır duası alarak her işini yoluna koymaya işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Fadime dedi ki:

    Rüyamda hamile oluyordum . Zeka testi yaptırmaya gidiyordum . Sonra bı anda bn gitmemiş oluyorum . Ama zeka testinin sonuclari elime geliyor . Zeka testine göre bebeğim engelli olacağını gösteriyor . Ablam alıyor inceleliyor sonra bn bakiyorum . Ağlıyorum . Ama ben kan vaermedim nasıl bakıldı diyorum . Benim annemden almış oluyorlar kanı . Anlamiyorum. Başka doktarlara gideriz falan diyorum inanmıyorum . Eşime aoyluyorum eşimde tamm hattım olabilir diye çok sakin karşılıyor. Biraz sonra da diğer ablama böyle rüya gordugumu anlatıyor um. Lütfen yorumlarmisini

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com