RÜYADA ÖZLEMEK

Rüyada özlemek, genel anlamıyla gerçeği yansıtmaktadır. Gören kişinin hasretini çektiği ya da unutamadığı kişilerin veya mekanların varlığına işaret eder. Rüya sahibinin yeniden gitmek istediği bir ülkenin, bir şehrin varlığına tabir edilirken öte yandan da yeniden görmek ve vakit geçirmek istediği kimseler olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çok hassas, ince fikirli ve bir o kadar da duygusal olduğuna bu nedenle de yaşadıklarının uzun süre etkisinde kaldığına ve özlem çektiğine işaret eder.

Rüyada Özlemenin Anlamları

Rüyada birini özlemek, bir kişi rüyasında birini özlediğini görüyorsa bu müjdeye işaret eder ve rüyayı gören kişinin bu özlediği kimse ile ilgili hayırlı bir haber alacağına ya da bir yerde hiç beklemediği bir anda sürpriz bir şekilde karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada geçmişi özlemek, iyiye ve hayra alamet olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin, çok istediği ve uğruna dualar edip, dilekler tuttuğu bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüya sahibi eğer, sevdiğine kavuşmayı arzu ediyorsa o halde muradının gerçek olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada eski hatırlarını özlemek, hayal kırıklığı olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin çok istediği ve olacak diye kendini şartladığı bir işin gerçekleşmeyeceğine, beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına işaret eder. Fakat bu hayal kırıklığı sonrası öylesine mutluluk verici bir olay yaşanacaktır ki rüya sahibi bu üzüntüsünü hemen unutacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada özlenen birini görmek, gurbette olan kişi için bu gurbetliğin kendisine çok uzun süreymiş gibi geleceğine, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına işaret eder. Gurbette olmayan kişiler için de uzun yolculuklara ve hasretle geçecek günlere tabir edilir.


Rüya Yorumları;

  1. Aydan dedi ki:

    Rüyamda eski sevdiğim adamı karısıyla beraber görüyorum ben de yanlarındayım. Sonra karısı tuvalete gidiyor ve biz yüz yüze bakışıyoruz. Ben ona seni o kadar çok özledim ki diyorum ve elini öpüp sevmek için izin istiyorum o da izin veriyor ve elini öpüp seviyorum  bağrıma basıyorum. Sonra da karısı gelir görür diye hiş bişey olmamış gibi yapıyoruz..

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com