RÜYADA OYUNCU OLMAK

Rüyada oyuncu olmak, kıvrak bir zekaya sahip olmak, yeteneklerini geliştirmek ve toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin gereksiz ayrıntılarla uğraşmadan yaşayacağına ve hayatın güzelliklerini keşfedeceğine, neşe içinde geçen günlerle beraber, keyif dolu yolculuklar yapacağına da işaret eder. Rüyada futbol oyuncusu olduğunu görmek, parlak gelecek anlamına gelir ve maddi konularda hiçbir sıkıntının kalmayacağını müjdeler. Sinema oyuncusu olduğunu görmek, yapılan işte şöhret sahibi olmak, nam salmak, ödül almak ve hayallere kavuşmak anlamına gelir. Tiyatro oyuncusu olmak ise rüya sahibinin duygularını gizlemekte ustalaştığına, özellikle iş konularında stratejik anlamda çok başarılı olduğuna, kimseyi incitmediği gibi, asla egosuna yenik düşmediğine, kendi gerçeklerinin ve yeteneklerinin farkında olduğuna da işaret eder.

Rüyada Oyuncu Olmanın Anlamları

Rüyada ünlü bir oyuncu olmak, her açıdan esenliğe yorumlanan bu rüya, gören kişiyi bunaltan tüm detayların geride kalacağına ve ilerleyen günlerin tam bir neşe kaynağı olacağına tabir edilir. Yeni tanışılan insanlarla beraber çıkılacak bir yola ya da toplantıya yorumlanan rüya, sevilen, saygı gören, bilgisiyle insanları etkileyen biri olunacağına, hastalıksız, güzel bir hayat yaşanacağına da işaret eder.

Rüyada tiyatro oyuncusu olmak, tiyatro sahnesinde oyun oynadığını gören kişiler düşmanlarına karşı akıllıca bir tavır sergiler ve olayları tamamen kontrolleri altına alırlar demektir. Rüya sahibi için yıldızının parlaması, bahtının açık olması, hayata dair kalbinden geçen isteklerin, kurduğu hayallerin ve mutluluğun yakında gerçek olacağını bildirdiği gibi, hayatı neşe ve keyif içinde sürdürmek, iyi bir evlilik yapmak, her türlü insan ilişkisinde başarılı olmak anlamına da gelir. Her türlü engeli akıl ve güçlü iletişim sayesinde atlatacak olan rüya sahibinin sıkıntısız bir hayat geçireceğine işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Veysel dedi ki:

    Rüyamda eskiden çocuk oyuncu olduğumda beni diziden tanıyan bir kadının tekrar oyunculuğa dönmemi istediğini ve beni çok beğendiğini gördüm.Çok mutlu olmuştum neye tabir ediliyor acaba yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com