RÜYADA OYUNCAK BEBEK GÖRMEK

Rüyada oyuncak bebek görmek, hayatı çok ciddiye almadan, hayatla dalga geçerek yaşamak anlamına gelmektedir. Rüyasında oyuncak bebek gören kişi, mümkün olduğunca hayatın kendini üzmesine, kırmasına ya da bir yaprak misali oradan oraya savurmasına müsaade etmez demektir. Üzüntüsünü de yaşar ama her şeyi göğüslemeye ve metin olmaya hazırdır. Rüya sahibi acıdan ölmediği sürece, ona karşı dayanma gücü elde ettiği felsefesine inananlardandır. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada oyuncak bebek gören kişi ciddi olmayan, hiçbir şeyi önemsemeyen, gerek aşk hayatındaki gerek sosyal hayatındaki ilişkilerine değer vermeyen kimseye işaret eder. Rüyada oyuncak bebek görmek ayrıca kişinin çok mutlu olacağı, tüm sevenleriyle vakit geçireceği bir yerde olacağına işaret eder.

Rüyada Oyuncak Bebek Görmenin Anlamları

Rüyada oyuncak bebek hediye almak, gören kişinin düşünmeden atacağı bir adım ya da bir anlık öfke tutulması ile fevri olarak alacağı karar anlamına gelmektedir. Fakat rüya sahibi sakinleşip, normale döndüğünde yaptığı şey için kendini affedemeyecek demektir.

Rüyada oyuncak bebek bulmak, eğlenceli bir yerden davet almaya işaret eder. Rüya sahibi bu davet karşısında çok mutlu olacak oraya gitmek için can atacak şeklinde tabir edilir.

Rüyada oyuncak bebek çalmak, İyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin kötü yola sapmasına, dinin emir ve buyruklarını unutmasına, bilerek suç işlemeye ve günahkar olmaya yorumlanır. Rüya sahibi bir kişiye yaptığı haksızlık sonrası mal sahibi olacak demektir.

Rüyada oyuncak bebek kafası görmek, hayal kırıklığı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin büyük ümitler bağladığı ve kesin gözüyle baktığı bir işinin gerçekleşmeyeceğine, kişinin tüm hayallerinin yıkılacağına tabir edilir. Oyuncak bebek kafası, son anda gerçekleşmesi engellenen bir iştir şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüya Yorumları;

  1. Sümeyra dedi ki:

    Rüyamda tuvalet tıkanmış ti ve tıkanma sebebi oyuncak bebek tikamisti

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com