RÜYADA ÖVÜLMEK

Rüyada övülmek, gören kişinin iş hayatında ve sosyal hayatında karşısına çıkacak bir sorun için yardım alacağına ve bu şekilde menfaat sağlayacağına işaret eder. Bu menfaatin, yapılmak istenen bir iş için parasal destek sağlamak, işyeri açmak için gereken bir izni almak ya da bir ortaklığa girmek olacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Övülmenin Anlamları

Rüyada orta yaşlı biri tarafından övülmek, rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı bazı sıkıntılar ve parasal sorunlardan dolayı zarar göreceğine ve iflas edip büyük bir maddi kayba uğrayacağına işaret.

Rüyada düşman tarafından övülmek, insanlar tarafından rüya sahibi ile dalga geçilmesine ve alay edilmesine işaret eder.

Rüyada kendini halka övmek, rüya sahibinin Allah yolundan sapacağına, iş hayatında günah işleyeceğine ve yaptığı işlerden gururlanıp kibirleneceğine işaret eder.

Rüyada itibar görmek, gören kişinin yaptığı güzel ve iyi şeyler sayesinde insanlar arasında mütevazi biri olarak tanınmasına ve insanlar arasında saygı ve sevgi görmesine yorumlanır.

Rüyada değersiz birine itibar etmek, rüya sahibinin etrafında değer bilmeyen, aklı kıt, kötü düşünceli ve anlayışsız kişilerin olduğuna ve bu kişiler yüzünden zarar görüleceğine işaret eder.

Rüyada saygı görmek, yapılan işler, ortaya konulan projeler ve gerçekleştirilen çalımlara sayesinde insanlar arasında çok tanınan ve çok sevilen birisi olup büyük bir başarı kazanarak şan ve şöhret sahibi olunacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. çağdaş dedi ki:

    rüyamda yeşil düz alanda (ilk başta bana yamuk gibi geliyordu) gökyüzü açık mavi bulutlu etrafında hiç bir canlı yada ağacın olmadığı bir yerdeydim bulunduğum yer hem bana tanıdık hemde yabancı geliyordu. sonrasında karşıma insan bedenine benzeyene (ama aynı zamanda yüz ve bedenindeki hatlar belirgin değildi) benden kat ve kat daha büyük olan aynı zamanda beyaz bir ışıkmış gibi parlayan ben baktıkça kalp atışlarımı hızlandıran yere boyun eğdiyimdeyse kalp atışlarım normale dönüyor daha sonrasında ortada beliren güneşe bakıp sonrasında karşımdaki şekle baktığımdaysa güneşe çıplak gözle dayanabilirken karşımdaki şeklin ışığına dayanamıyordum. En son ne olacak diyip şekle bakınca kalp atışlarım hızlanarak rüyadan uyandım. uyandığımda terli ve kalbimin hızlı çarptığını gördüm…

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com