RÜYADA OTOBÜS GÖRMEK

Rüyada otobüs görmenin anlamı, rüya sahibi için yol anlamına gelir. Bunun yanında rüya sahibini memnun edecek hoş bir gelişmenin olacağına, sürpriz bir olay yaşayacağına çok şaşıracağına ve bu durumun keyfini ve ağız tadını yerine getireceğine alamet eder. Uzun zamandan beri görüşmediği biriyle bir araya gelmesine ya da tesadüfen rastlaşmasına delalettir. Eğer rüya sahibi kendini otobüsün içinde bir yere giderken görürse bu rüya sahibinin bir haksızlığa uğrayacağına ve boş yere suçlanacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi sıkışık bir otobüste ise bu onun kalabalık bir ortama gireceği anlamına gelir. Rüyada otobüs görmek münakaşa anlamına da gelmektedir. Gereksiz yere çıkacak olan bir ağız münakaşasına ya da kavgaya delalet eder. Rüyada otobüs görülmesi genel olarak hem ayrılığa hem de bir araya gelmeye yorumlanır. Rüya sahibi kendini bir otobüsün içinde daha önce hiç gitmediği bir yerde görürse bu hayırlı işlere işaret eder. Rızık, kısmet, kazanç ve yeni iş anlamına gelir. Rüya sahibi otobüsü seyir halinde görürse ahlaksız bir kimseye ya da hoş olmayan davranışlara işaret eder.

Rüyada Otobüs Görmenin Anlamları

Rüyada otobüs beklemek, kişinin, elindeki bir miktar kazancı yatırıma dönüştüreceğine, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüme kavuşturacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına delalet eder. Bu rüyanın görüldüğü dönemde gelecek bir iş teklifine olumlu cevap verilmesi çok kazanç getirecektir. Rüyada otobüs beklemek ama gelmemesi, istenen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, sorunlu bir ilişkinin başlayacağına, kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine ve maddi ve manevi açıdan sıkıntı yaratacağına delalet eder.

Rüyada otobüse binmek, rüyayı gören kişinin mutsuz, yorgun ve üzgün günler geçireceğine rivayet edilir. Aynı zamanda, iş hayatında yapılacak çok uzun bir yolculuğa delalet eder.

Rüyada otobüsten inmek, eğlenceye, bir araya gelmeye, uyum, ağız tadı, neşe ve hoş sohbet içinde olmaya, arkadaşlarla toplanarak eskileri yad etmeye, birliğe, beraberliğe ve bütünlüğe tabir edilir. Ayrı olanların birleşmesi, küslerin barışması, askerde ve gurbette olanların dönmesi anlamına gelir.

Rüyada otobüs kullanmak, yapılan büyük bir hatadan pişman olunacağına, vicdan azabı yaşayarak çok kötü durumlara düşüleceğine ve hata yapılan kişilerden af dilenerek bağışlanmak isteneceğine işaret eder.

Rüyada kalabalık bir otobüse binmek, tüm aile bireyleri, akrabalar ve sevilen dostlarla mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine yorumlanır. Rüyada kalabalık bir otobüse binmek ve oturmak, olmadık işlerle uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına işarettir.

Rüyada büyük bir otobüse binmek, ferahlık, bolluk bereket ve kazanç anlamına gelir. Aydınlık günler geleceğine, rahat nefes alınacağına, zorlukların biteceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına ve bol paralı bir döneme girileceğine işarettir. Rüyada büyük bir otobüse binmek ve oturmak, kazancın bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, evlat sahibi olunacağına, anne baba için manevi değeri büyük bir sürpriz yapılacağına ve mutlu olunacağına alamettir.


Rüya Yorumları;

  1. sinem dedi ki:

    Kendimi ilk önce bir sinifta buldum sinifin kapisi aciyordum ki hoslandigim çocukta ordaydi bnde basimi geri çekip küçük cocuklardan birine gel işareti yaptim çocuk BN mi diyip kendini gosterince evet dedim ve o da siniftan cikip yanima geldi.kolunu omzuna atip onunla koridorda yururken Sonra sevdiğim çocukta geldi ondan sonra da arkadasim osman oda geldi sonra tartistilar bu ikisi BN ikisinin de yeter diyerek elini tutuyordum ayrilsinlar diye sevdiğim çocuk elime bakiyordu . sonra ne olduysa telefon caldi babam ya da annemdi nerdesin sen diye saat epey geç olmuştu karanlik basmisti..
    Otobus duragini gördüm 110 geciyordu bende binmek icin yetirsmeye calisiyordum ama yetisemedim arkasindan 121 gördüm sanmistim ki değildi . 110 baktim o giderken biri gulumseyerek otobüsün disinda olan direge tutunup oturdugu yeri gösterip benim de oraya oturmami istedi. Sonra uyandim zaten. Sizce bu ruyanin tabiri nasil olur ?

  2. Semira Miraç dedi ki:

    Sol Elimde kırmızı büyük bir valiz var sağ elimde bilgisayar çantam ve otogara doguru yürüyorum ilerlerken ablam ve eniştemi görüyorum eniştem elinde siyah birşey var al diyor bunu bende alıp almamakta kararsızım ve o şekilde uyandım

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.