RÜYADA OSURMAK

Rüyada osurmak, gören kişinin hoş olmayan bazı davranışlarda bulunmasına işaret eder. Dedikodu yapmaya, arkadan iş çevirmeye ve ekmeğine haram karıştırmaya tabir edilir. Rüya sahibi, hak etmediği şekilde kazanç elde edecek, doğru yoldan ayrılacak ve ahiret hayatını unutacak demektir. Rüyada osurmak bir tek bu şekilde tabir edilmez. Aynı zamanda rüya sahibi için sıkıntıları, zorlukları ve sorunları aşıp, tatsız meseleleri tatlıya bağlamayı başarmaya da tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre, rüyada osurmak hastalıklardan kurtulup şifa bulmak anlamına gelir. Rüyada gaz çıkarmak rüya sahibinin söylemek isteyip de söyleyemediği, anlatmak isteyip de anlatamadığı sırlarını açmaya karar vermesine işaret eder. Bu yük artık fazla ağır gelmeye başlamıştır şeklinde yorumlanır. Rüyada yellenmek, vesveseci, fevri davranan ve ortalığı karıştıran bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi sözüne güvenilmeyen kişidir.

Rüyada Osurmanın Anlamları

Rüyada birinin osurduğunu görmek, üzülmeye ve hayal kırıklığına uğramaya işaret eder. Rüya sahibi çok güvendiği bir kişi tarafından sırtından bıçaklanacak ve bu dost kazığını hayatı boyunca unutamayacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada osurduğunu görmek, gören kişinin herkesten gizli, saklı bir iş yapmaya çalıştığına işaret eder. Yani rüya sahibi için saman altından su yürüten deyimi kullanılabilir. Aynı zamanda sıkıntıların ve dertlerin son bulması şeklinde tabir edilir.

Rüyada sessiz osurmak, gören kişinin büyük bir yanılgıya ya da hataya düşeceğine işaret eder. Kişi sonradan kederlenecektir şeklinde yorumlanırken bir yanda da maddi anlamda ferahlık yaşayacağına tabir edilmektedir.

Rüyada sesli osurmak, gören kişinin toplumda hoş karşılanmayacak, kendisini küçük düşürecek bir davranışta bulunacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu çirkin davranışından sonra toplum kendisini dışlayacak ve bundan sonra topluluk içinde istemeyecektir şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.